Evlenince Eşinize şiddet uygular mısıınız? ya da hakaret eder misiniz?

Evlenince Eşinize şiddet uygular mısıınız? ya da hakaret eder misiniz?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle hayır tabi ki. Bir ömür elbette iyigünlerimiz olduğu gibi kötü günlerimizde olacak. Zaten evlenirken birbirimize verdiğimiz söde diyor ya éiyi günde, kötü günde eş olmayı kabul ediyor musunuz?" Diye.

Eşim bana önce Allah'ın sonra da onu büyütüp o yaşa kadar getiren ailenin bana bir ömür emanetidir. Herşey gelip geçer iyi günde, kötü günde yeter ki biz bir olalım, kenetlenelim. Adam akıllı oturup konuşunca ve anlaşınca ne şiddete lüzum vardır nede hakarete.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Siddet sadece yatakta olabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bilemem

1|0
    0|0
  • kesinlikle hayır

0|0
    0|0
  • uygulamam etmemde kanks

0|0
    0|0
  • Allah eşleri bize emanet olarak veriyor bir insan kendisine başkasının verdiği bir şeyi aman laf gelmesin diye korurken Allahın verdiği emanete vuruyorsa Allah onu bildiği gibi yapsın

0|0
    0|0
  • Öyle bir dünya yok, onu yapan su katılmamış piçtir

0|0
    0|0
  • Nikah masasına oturup imzayı atar atmaz kafasına odunu yapıştırıcam çünkü ben onu sevmek için mutlu olmak için bir ömür boyu beraber olucamiz için nikahima almıyorum stres topu olarak alıyorum ya da Kum torbası olarak alıyorum

0|0
    0|0
  • Kesunlikle hayır. şiddetin karşısındayım.10 yıllık evliyim ne karım ne oğlum bir fiske dahi yemediler benden

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayir.

0|0
    0|0
  • Hayır tabikide şiddet uygulanan allahın emaneti olarak severim

0|0
    0|0
  • Şiddet hayvanlıktır

0|0
    0|0
  • Hayır