Bu yaz yurtdışına gidecem hangisine gitmeliyim?

Mezun olmadan yurtdışı yapmak istiyorum 2 seçenek var elimde biri isviçre diğeri almanya hangisine gitmeliyim ve neden?

• İsviçre
    69% (9)69% (9)69% (18)Oy Ver
  • Almanya
    31% (4)31% (4)31% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Almanya ve isvicre birbirine benzer, sadece isvicre daha kücük, sehirleri okadar gelismemis. Ama asil soru hangi sehire ya da bölgeye gidecegin? Ve senin icin önemli olanlarin ne oldugu. Mesela sakin yerlerimi yoksa kalabalik yerlerimi tercih edersin vs.

0|0
    0|0
    • sakin bir yer olsun ve farklı bir kültür edinmek istiyorum

• Ha ama isvicre baya pahali yani, helede tl ile kiyaslarsan baya pahali gelir hersey. Almanya o Yönden daha uygun :)

• Kuzenlerim orda yaşıyor maddi durumları çok iyi yani maddiyatta sorunum olmayacak orda beni gezdirirler zaten 20 000 TL civarında birikmişimde var 3 ay yeter bana

En İyi Erkek Görüşü

• ikisinede gitmiş biri olarak söylüyorum; İsviçre'de mükemmel manzaralar var. Wallpaperlardan gördüğün manzarayı orda görürsün. Almanyada güzel fakat Türkiye'ye daha çok benziyor şehir merkezleri.

0|0
    0|0
    • o zaman kesinlikle isviçre

• 2-3 gününü ayırıp ısviçreden Almanya'ya ya da Italya'ya filanda gidebilirsin, arabayla 6-7 saatlik yol

• olabilir aslında İtalya yı da görmek istiyorum güzel bir ülke ama onun için schengen vizesi almam lazım

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 1

• Almanya

0|0
    0|0
Yükleniyor...