Evlılık hakkında?

sızce evlılıkte ask mı mantık mı onemlı? yanı evlenılecek kısı de mantık mı dusunmek lazım yoksa ask mı

Güncellemeler:
msntıklı bı ask var mı kı :))
aynen o mu bu mu dıye dıye clıktan geberecez bız de :p

0|0
930

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ikiside tek basina yetersiz evli biri olarak soyluyorum.
    Evlilikte hic tartismiyoruz diyen yalan soyler illaki tartismalar cikiyor.
    Sadece mantik yuruterek sevmedigin biriyle evlenip bir omur ayni evde o kisiye tolerans gostermek cok zor olur.
    ya da mantigi bir kenara atip aşk evliligi yaparsan zamanla o gormezden gelinen olumsuzluklar mutlaka gun yuzune cikacak ve yavas yavas aşkı bitirecektir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• insan birkez aşık olur geri kalan sadece mantığa dönüşür seni sevmeyen bir insanla bir gün bile geçirmek zordur ama seni seven sana değer veren bir insanla bir ömür varya su gibi akıp gider eğer insan mantık evliliği yapacaksa kesinlikle kendisine değer veren biriyle evlenmeli :)

0|0
    0|0
  • ikiside önemli iki arada bir derede kaldık eşeğin iki yanına da saman koymuşlar önce hangisini yesem diye düşüne düşüne açlıktan geberbiş

0|0
    0|0
  • Tabiki hic sevmedigin biriyle olmaz sevdigin sevilcek yanlar buldugun kisiligi duzgun biriyle evlenmek mantiklidir. dengesiz ama karizmatik cok yakisikli butun kizlarin pesinde oldugu ama karakter yoksunu bir adama asik olup evlenilirse gecmis olsun

0|0
    0|0
  • sadece aşk biraz da mantık katılabilir ama sadece mantık evliliği evlilik kavramına hakaret olur. bu bir nevi iş ortaklığına benzer hayat ortaklığı gibi ve ortağa güven olmaz be :D

0|0
    0|0
  • İkisinden de lazım sadece mantık ararsan sabah evden çıkan gece 1 de eve gelen öyle evde boş boş durduğun bir evliliğin olabilir.

0|0
    0|0
  • Duyguları agir basan kişi ask olmadan yapamaz mantığı agir basan kişi ask olmasa da mantığıyla bu isi götürebilir hangisidir iyi dersen insanlık tarihi bunun cevabını henüz bulamadı

0|0
    0|0
  • aşk tabiki güzel ama mantığıda devreye sokmak lazım biraz

0|0
    0|0
  • uzun bir süredir sadece mantık. aska takılmıyorum zaten olan kişi mantığıma uyuyorsa zamanla sevip aşık olacama eminim.

0|0
    0|0
  • Evlilik ne ya bekarlık sultanlıktır devam :D

0|0
    0|0
  • mantıksızlık

0|0
    0|0
  • Ask diyorsan ki sen ; sana asik olur bir hafta sonra baskasina, ama mantik dedigin sey aslinda merhamet ve vicdan ikilisidir, bu ikisi varsa zaten sevgi kendi kendini pompaliyor,

0|0
    0|0
  • her ikisde önemli

0|0
    0|0
  • aşk evliliği denemeyenler aşkı ister şimdi ama aşkı deneyip de olmadığını görenler mantık evliliği isteyecektir benim gibi :)

0|0
    0|0
  • Mantıkla hareket edilmeli. Onaylamadığın hiç bir şeyi seviyorsun diye geçme. Emin ol o geçtiğin şey sonraki zamanlarda seni delip geçecek...

0|0
    0|0
  • ikiside önemli

0|0
    0|0
  • Cok zor bir durum hic evlenmwdim ama sonucta aşktir ya evlenicek kadar seviyorsan zaten mantigin popna kacmistir

0|0
    0|0
  • Mantık önemli. Aşk da olmalı kıyısından köşesinden. Bir de sohbet edebilmek önemli. 3ü1 arada yaparsan iş tamam yapıştır :)

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın artık yeter mantık evliliği ne ya nasıl sarılacaksınız sarılmak mantıksız sarılmayalım.

0|0
    0|0
  • Ben anlamam mantık felan, bana göre sadece aşk

0|0
    0|0
  • Aşkk

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 8

• Mantık agirlikli olmali zaten mantiginiza uyan kisiyi seversiniz. Ask denilen sey hormonlarin harekete gecmesiyle olusan sacma bir his zaten kisa surer yani

0|0
    0|0
  • Önemli olan o kişiyi sevmen ve onun yanında kendini rahat hissetmen sonuçda aynı yatağını paylaşcan tabii ki mantığı da unutmamak gerek sonuçda herşey aşk değil kör olmamak gerek

0|0
    0|0
  • ikiside önemli. çok mantıklıysa yani evlenirsen hayatın güzelleşicekse ama sevmiyorsan olmaz. ya da seviyorsan ama hayatın kötüleşicekse maddi manevi yine olmaz.

0|0
    0|0
  • bazı geri zekalılar mantık ayagına evlilik sözleşmesi filan imzalatıyor. mantık oysa kalsn

0|0
    0|0
  • Mantık bakidir

0|0
    0|0
  • Mantık

0|0
    0|0
  • ıkısıde deıl hacı ya

0|0
    0|0
  • Ask onemli hayattaki tek amacin para ise mantiga yonel. Ki boynuzlanmayida kabullenirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...