20 yaşında olup babanın kucağına oturmak çok mu anormal veya ayıp?

Ben bazen hala gidet babamın dizine ourur boynuna sarılırım falan, ama geçenlerde arkadaşlar arasında konuşurken bunu ayıplayanlar oldu sizce bu saygısızlık falan mı?

0|0
14|37

En İyi Erkek Görüşü

• Baba l*n o yuh ne ayıbı sonra babalar kızını neden sevmiyor diyorlar böyle geri kafalar yüzünden işte

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence ayıp diyenler saçmalamış yani bir babanın kızına bir kızında babasına nefsi uyanmaz ve babasıyla senin gibi yakın olmak için her şeyini verecek insanlar tanıyorum mesela ben babamla aramızda ep bir duvar var ve ben çocukluğumdan beri bir kere bile babama içimden geldiğince sarılıp onunla vakit geçiremedim onunla tek geçirdiğim vakitler babam çalıştığı kahveye götürürdü beni bazen odur neyse galiba senin babanla baba kız ilişkinize biraz özendim sanırım :) tabikide ayıp değil ama ülkemizde herşey ayıp olarak algılandığı için :))

6|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 36

• Bağnazlık bence
    Senle babanın ilişkisini kimse bilemez.
    Babasını sapık olarak görenler öyle düşünür.
    Biz ana babaya cinsel kimlik ile yaklaşmayız.

12|1
    0|0
  • Ayıp diyenlerin bakış açılarında sorun var diye düşünüyorum..
    Senin baban, art niyet aramamalı, toplumda milyonda bir kanı bozuk çıkıyor diye hiçbir yetişkin bayan babasına yakın olamayacak mı?

2|0
    0|1
  • ayıbı işleyenler ayıp diye düşündükleri şeyi yapanlardır..
    yani içi fesat olanlar aklına kötü şey gelenlerdir..
    özet olarak ayıplayan insandan uzak durabilirsin.. sağlıklı bir zihniyete sahip değillerdir.

2|0
    0|0
  • Bir evlat kaç yaşına gelirse gelsin hala anne babasının gözünde çocuktur ama sen yinede kimse yokken yap bari

1|0
    0|0
  • halam yaklasık 45 yasında vardır
    geldi babamın kucagına oturdu cocukkende otururmuş
    yani neden anormal olsun ki o senin baban

1|0
    0|0
  • normal

1|0
    0|0
  • Saçmalamayın ne var bunda baban o senin herhangi biri değil... Ben hala babamla şakalaşırım, çocuklaşırım bunlar güzel şeyler utanacak, ayıplanacak hiç birşey yok.

1|0
    0|1
  • Hayır babanı seviyor olabilirsin bu sevgiden kaynaklanan birşey ama artık büyüdüğün için diyorlardır babana sarıla bilirsin çok seve bilirsin artık büyüdün onun için yaptığın hal ve hareketlere biraz düzenleme getirebilirsin bunları arkadaşlarınla konuş onların ayıpladıkları yapma çünkü senin iyiliğin için diyorlar

0|0
    0|1
  • Bu bence hem saygısızlıktır hemde edepsizliktir. Kusura bakmayın sizi kötülemek içün söylemiyorum, nitekim bilmemek ayıp değil.

Kız çocukları belli bir yaştan sonra öz kardeşi ve babasıda dahil erkeklere karşı mesafeli durmalı, herkeste nefis var ve Allah korusun.

0|1
    5|2
  • Artık çocuk değilsin derler...
    Bence ayipsanir.

0|0
    2|2
  • Anormal tabi o yaşta, çocuk musun sen

0|0
    1|0
  • Ne yani bir baba kızı 20 yaşına gelince onu kucaklayamaz mı :(

2|2
    0|1
  • Yok kardeşim ne kadar güzel birşey bu ben babama sarılmıyorum selam bile vermiyorum.

0|1
    0|1
  • Ya aslında iyi birşey de nebileyim yanlış anlama da toplumumuzda neler oluyor, insanlar ister istemez ayıplar.

0|1
    0|1
  • Elin yanında yapmasan daha iyi olur sanki ;)

0|0
    0|0
  • Her kız babasının prensesidir. Bunda ne sakınca olsun. Sen o adamın gözünde hala büyümeyen bebeksin.50 yaşınada gelsen bu böyle olacak. Bence senin bunu düşünmüş olman anormal.. Çekerim kulaklarını..)))

1|0
    1|0
  • insanın zikri neyde fikride odur.. böyle mallar ne yazıkkı toplumda çokca var... adam iki ensest haber dinliyor tüm dünyayı ensest sanıyor.. beyni yok fikri var * mun mallarının..

0|0
    0|0
  • Sarılmaktan birşey olmazda,20 yaşında gidipte babanın kucağına oturmak biraz ayıp karşılanabilir evet

1|0
    0|2
  • Sonuçta o senin baban saçma bir şey düşünmeye gerek yok ama yinede abes ve çocukça

0|1
    0|1
  • Günah diye biliyorum. Kendı kızı olsa bile.

0|0
    2|0
  • istersen 40 yaşında ol babadır o niye ayıp olsun

1|0
    0|1
  • ayıp

0|0
    0|2
  • kucakta hakeret varsa sıkıntı, bu soruyu soruyosan sendede var bir sıkıntı

0|0
    0|0
  • Yok yahu saçmalamışlar

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0
  • ayıp senin değil babanın ama troll soru olduğu için sorun yok bence

0|0
    0|0
  • kucağa oturmak ayıp değil ama o durumlardan kaçınmak da fayda var. yapmamanız daha uygun.

0|0
    0|2
  • ne alaksı sonuçda ailen baban baban bunu konuşmak bile tövbe tövbe

0|1
    0|1
  • Sarılmak falan tamamda kucağa oturmak biraz garip (kötü manada değil). Eşşek kadar olmuşsun artık :)

1|0
    0|1
  • Kalbini kötüye yorma sen ama yinede sen kucağına oturma

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 13

• ayıp olan baban yaşındaki adamların kucağına oturmak olur kıskanç onlar :D

4|3
    0|1
  • Güzel arkadaşım.. Asla kötü ya da saygısızca bişi değil bu :) asla.

Bakma burdakilerin ataerkil yapılı aile sistemlerine. Bunlar evlat sevmez başını okşamazlar.. Yobaz bunlar. Bide kıskançlar. Kendileri hiç sevgi görmemiş ya sana laf sölemeye yer ararlar..

Sen çok şanslısın kardeş..
    Bende kıskandım ama haset etmedim :)
    Çünkü babamı hiç tanımadım..
    6 aylık bebekken bile kucağına almadı beni babam..

Boşver buradaki hasetleri.
    Ailenin kıymetini bil sen.
    Sapık ruhlular anlamaz bunu..
    Ben gıptayla baktım sana :)

2|0
    0|2
  • O ayip diyenlete bakma sen, cok sevindim babanla boyle bir iliskiniz olduguna. Kimseyi takma boyle devam et o senin babam sen düşsen o üzülür, biri seni uzse onun cani yanar o ayip diyenler hic baba sevgisi gormemis olanlar. Ilerde cevre yanlis anlar diye cocuklarinin altini degistirmeye bile yeltenmeyecek olanlar basini oksamayacak olanlar. Benim babam cok resmidir ben de oyleyimdir tabi. Ona cekmisim. Bazen ikimizden biri kabugumuzu kirariz digeri belli edemese bile cok sevinir bilirim. mesela ben uzun sure sarilinca tamam filan der birden cesaret toplayip seni seviyorum diyince guler bisey diyemez. Ya da o bana özledim kizim gelsene diyince ben kem küm eder bisey diyemem. Cok ozendim size :) hep boyle bir iliskim olsun istemisimdir ama yapi olarak babama cekmisim soguk biriyimo da oyle olunca arada bir soylenen sozlere razi oluyoruz ozel oluyor tabi onlarda.

0|0
    0|0
  • Oturabilirsin de 20 yaşında oturmak için biraz geç değilmi.. Normalde kız veya erkek farketmez baba sonuçta saygıdan ötürü oturulmaz yani.

1|0
    1|1
  • Hayır sonuçta o senin baban.

2|2
    0|1
  • Hoş bisey degil. Illa sevgi gosterilecekse bunun birton yolu var.

0|0
    5|1
  • bana göre saygısızlık değilde biraz ayıp kaçıyo gibi

0|0
    1|1
  • Doğru söylemişler

0|0
    4|2
  • Kucagina oturmak cok asiri hic gerek yok ve yakisik almaz.

0|0
    5|2
  • BazilRina anormal tabi. Ama benim babam candir arkadaismdir herseyimsir bizde normal!

0|0
    0|0
  • vay mk ne var bunda sevgi gösterisidir bu babaya da yapamıcaksak cidden ölelim hemen, tadını çıkart keşke benim de babam olsaydı da yapsaydım boşver milleti...

1|0
    0|0
  • ya arkadss arasinda ayiplarlar tabiki ayip biraz kac yasinda kizsin oturulmaz artik tamam sararsin falan ama yani bir yere kadar belirli sinirlar olmasi lazim artik babanla aranizda baban bile olsa

0|0
    1|1
  • Arkadaşların sorunlu

2|2
    0|1
Yükleniyor...