ATATÜRK şu an yaşıyor olsaydı Rusya için nasıl bir yol izlerdi?

Rusya Devletine ne gibi şeyler yapardı neler olurdu?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• mustafa kemal yasasaydı bugun surıye bıle barış ıcınde olurdu.. butun bu olan bıten seylerın kımın sucu olduğunu hepımız bılıyoruz.. lütfen aklımızla bıllur gecmeyın!! yurtta sulh cıhanda sulh dıyen bır mılletden yurtta kaos dünyada savaş dıyen bır mıllete nasıl donuştuk!!! yahu benım cumhurbaşkanım bır defa benden nefret edıyor yahu.. ağzını actımı kopukler salyalar çıkıyor bunlar varya bunlar dıye... ulan bız bu vatan ıcın kan doktuk beee sen kımsın!!

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bu kadar boka sokmazdı ülkeyi bence

0|1
    0|0
  • putin ne derse onu yapardi turkiye cokerdi boylece gul gibi gecinecegimizi sanirdi heralde

0|0
    0|2
    • iyi yönü var ama bak rus kızlar <3

• rus kizlar ölsün yabanci dusmaniyim

• saçmalama :S

Erkekler Ne Diyor 5

• atatürk gelmicegi için düşünmedim hiç ama 10 yıl daha yaşsaydı ülke baya büyük bir çag atlamış olurdu. Ben atatürkcü degilim aşırıda sevmem ama doğruları konuşalım atatürk olsaydı şu an herşey belki kusursuz olmazdı ama bu kadar sıkıntı olmazdı. akp'li biriyim ama atatürk olsun isterdim sorunları azaltırdı çözerdi. mesela akp şunu bunu yaptı dedigimizde chp'liler bir zahmet gelişsin diyor 10 yıl önce niye ülkeyi boh götüriyordu dedigimizde ozaman tarih eskiydi teknoloji yok diyorlar ama ozamanlar tüp gaz benzin onu geç su onu geç şeker bile bulamıyordu vatandaş bunların teknolojiyle alakası yok yani akp ülkeye bu büyümeyi yaptıysa Atatürk neler yapardı kim bilir. Atatürkün ruhuna fatiha okuyup o güzel insana en güzel teşekkürlerini ederler bence :)

0|2
    0|0
  • Atatürk bence elin coni si için ortadoğuya bulaşmazdı.. Bugün ne geliyorsa başımıza tam bağımsızlıktan taviz verdik diye oluyor

0|0
    0|0
  • Bilrmeyiz

0|0
    0|0
  • yurtta sulh cihanda sulf uçağı düşürmezdi bence

0|0
    1|0
    • izin verirdi yani sınırlarda dolaşmasına?

• şu an erdoğanın yaptıklarının aynısını yapardı

0|0
    0|0
    • mesela _?

• o uçağın o sınırdan girmesine izin vermezdi mesela, bugün errdoğan faktörü olmasa o uçak düşmezdi, örneğin bir kılıçdaroğlu olmuş olsa o uçak düşmezdi, burada atatürkün yurtta sulh cihanda sulh sözünü paylaşanlara bakma atatürk barıştan yana biriydi evet ama ülke sınırını ihlal eden birinede sözlü uyarı yapmayacak kadar taviz vermeyecek kadar da büyük bir liderdi, uçağı düşürmek sadece cesaretli liderlerin yapacağı bişeydi ve yapıldı da

• güzel yorum dostum

Yükleniyor...