Sorunlu olduğunuzun farkında mısınız?

Etrafımda gördükçe çıldırıyorum artık kendini mükemmel sanan insanları. Diğer herkes yanlış bir tek kendileri doğru. Ve sorunlu olduklarını da kabul etmiyorlar. Eğer varsa şu an kendini herkesten üstün görenler, burdan söylüyorum tedavi görmeniz gerek ciddiyim.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senin goruslerine ya da yaptıklarına saygı duymayan seni aşağılayan topluluk varsa o ortamdan uzaklasmalisin güven bana hemen herkesin hayatın da var bu o yüzden bunu sakın içinde tutma sana çok zarar verir bu yüzden bende aşağılık kompleksi oluştu artık bunu kabul ediyorum ve insanları aldırış etmiyorum.

0|0
    0|0
    • En başta ailem var. Uzaklaşmak istiyorum ama imkanım yok ki. İnan ömrüm bitti. Artık yaşama isteğim bile kalmadı. Kendimi değersiz hissetmekten, tüm yanlışların ben de olduğunu hissetmekten bıktım

• İşte senin bunları anlatabilecek birini bulman lazım yoksa seni çok üzer şu andaki durumunun nasıl hissetirdiginin farkındayım seni boğan geren ortam içinde fazla durma uğraş bul kendine ama inan bu öfke kin seni bitirir daha kötü yapar zamanla geçer fazla düşünme kendini üzme kimsenin annesi babası dört dörtlük değil herkesin ailesi böyle benimkiler de ama ben çok Vazgeçtim kendimi ifade etmeye çalışmaktan.

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım insanları kendi çerçevenden bu şekild eyargılaman doğru değil sorunlu gördüğün insanlara bişey anlatmaya çalışma zaten anlamazlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben de sevmiyorum öylelerini :@

1|0
    0|0
  • Hıc sorma kanks

0|0
    0|0
  • Git kendini becer konformist yaratık

0|0
    0|0
  • Yok canııım. Olur mu hiç öyle şey.

0|0
    0|0
  • valla normal bir insan sayılmam nevrotik biriyim mükemmel değilim yani :)

0|0
    0|0
  • Tabiki farkındayım çok fazla gelemediğim durum var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorunlu olduğumun farkındayım ama senin anlattığın şekilde değil :D kendimi kimseden üstün görmem öyle olanları da hiç sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...