Dışarı cıkmak istemiyorum?

Saçma gelebilir ama kilom yüzünden özgüvenimi kaybettim boy 1.60 kilom 64 gecen yaz 57 kilodan sporla 49 a indim sonra geri aldım :( 64 oldum yüzüm tontiş oldu cok tipim değişti kıyafetler dar geliyor moralim cok bozuk ya. Hergün spor yapıcam diyorum diyet yapıcam diyorum tam tersini yapıyorum.Üniversiteye hazırlanıyorum resmen derslere odağım bile dagıldı ne yapıcam ben cok mu kötü ya 1.60 a 64 :/(?

0|1
7|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben napım 1.73 boy var 84 kilo var boş ver kız beni kilomla yargılayacak kadar kıt fikirlileri hiç ciddiye almam o spor yapıcam diyet yapıcam triplerine bende girdimde yok arkadaş spor yapabiliyorumda şu boğazımı tutamıyorum durum böyle olunca boş konuşanlara kapattım kulaklarımı mutluyum :D

0|0
    0|0
    • senin boyun uzuunn o yüzden kötü durmaz benim de uzun boylu balıketli arkadaşlarım var giderleri var yani ben kısa boyluyum hemen yansıyor yüzüme felan

• boyun iyi ama :D

• şükür kiloyu takmıyorum ben iyi oluyor :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Kendine guven bence. sen once kendinle barisik olmalisin. Senden daha kotuleri dusun. bu arada uc bes kilo fazlan olmasi seni pek kotu gosterdigini dusunmuyorum

0|0
    0|0
    • üç beş değil ki 16 kilo aldım ://:/(:(((

• Moralini düzeltecekse tekrar spora başla dert etmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • İdeal yani sen takıntılı olmuşsun boş ver sen Ş kendine bak

0|0
    0|0
  • Kanks takma pek kafaya!!! Kilo bu alıp verirsin. Önemli olan kendinle barışık olman.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım demekki boğazına dur diyemiyorsun. Bile bile bu haldesin. Niye üzülüyorsun ki?

0|0
    0|0
  • bu yaz yapp... şimdi otur çalış yazın lys den sonra yaparsın :)

0|0
    0|0
    • yazın yapınca geri alıyorum :/ calısıyorum bakalım artık

• yazın sporu yap incelirsin sonrada dikkat edrsin benimde çok dengesiz kilom var ya

• Okadar kötü değil kilo yani bu verirsin

0|0
    0|0
  • İnsanları takarsan çok üzülürsün. S*kt*r et. İnsanlar ne düşünürse düşünsün.

0|0
    0|0
  • Bana çekici geliyorsun :)

0|0
    0|0
  • Gayet iyisin bence sadece biraz özgüven eksik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kendinle barışık ol önemli olan derslerin bunlara takılma okulunuda bitir hayırlısıyla gerisini spor merkezi halleder çalışırken :)

0|0
    0|0
    • bende öyle diyorum ama takıntı olmus kurtulamıyorum taktıca kilo alıyorum yahu :(

• oha şişkoya bakın. sen dışarı çıkma zaten

0|0
    0|0
  • Spor diyet şart miden bir kez kücülünce zaten geri almazsn ki o kiloyu

0|0
    0|0
  • Eh biraz kilolusun ama sınavdan sonra zayıflarsın

0|0
    0|0
    • şimdiden basladım mezuniyet te var

• Yavaş yavaş yapabilirsin posiyoanlarını kuçult kalori say canım

0|0