Evliliğe hazır hissetmiyorum dedim :( ?

evlilik niyetiyle konuştuğum bir adam vardı. dün görüştük ben sadece tepkisini merak etmek için evliliğe hazır değilim bu iş gitmesin dedim adam bir tepki bile vermedi sadece tamam dedi. sonra ben buna seni denediğimi ve böyle davrandığın için kırıldığımı söyledim.. bana 'sen bu konuyu daha önce açtın bu iki oldu. dedi.'' sana karşı güvenimi yitirdim'' dedi. ben çok kötü oldum arkadaşlar sizce ne yapmalıyım barışmak istiyorum tekrar? :(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Niye tamam demiş. Düşünmüyorsun ama ömrünün sonuna kadar mı diye başka bir soru sorabilirdi. Ben ilişkimi ciddi sürdürüyorum ve sonucunda seninle evlenmek istiyorum. Eğer bu konuları hiç düşünmüyorsan şimdiden ilişkimizi bitirelim diye devam edebilirdi ama sadece tamam deyip kestirip atmış. Kim kimden özür dilemeli acaba?

0|0
    0|0
    • değilmi.. bende aynen bu cevabı bekliyordum daha çok sevecektim inanki böyle deseydi :(

• Ne diyeyim yani şimdi. Niyeti belli olan bu şekil söylerdi. Demekki başka türlü niyeti ki sen öyle söyleyince işine geldi. İyi kandırmaca yapmışsın hiç üzülme...
      Delikanlı insan ilişkisinde ciddi olur. Her ilişkisine evlilik gözüyle bakıp o ciddiyette devam ettirir.
      Çok kötü bir durum tabi seninki. Aşk üzüntüsü apayrı bişi ama bazen mantığınlada hareket etmelisin.
      Şimdi ne yapman gerekiyor esas onu düşün...

En İyi Kız Görüşü

• sakayı kaka yapmıssın afferın...
    bende o adamın yerınde olsam yemın ederım aynı tepkıyı verırdım.
    bu duruma duygularla oynamaktan tut, karsındakıne guvenmemekten tut, evlenecegın kadında buldugu cocukca dusunme seklını tutta yersız ve gereksız essek sakası yapmaya kadar dusunulebılır.

aynı hata ya da gorusu ıkıncı kere yapmak karsındakını cıddıye almamaktan baska bısey degıl. eger ınsaflıysa ve evet ılımlı davranırsa evet gerı donebılır ( bır ıhtımal ) ama yok bıraz ınat despot ve kararlı bı adamsa, bıraz zor sana ıkıncı sansı vermesı...

cıdden kolay gelsın

0|0
    0|0
    • haklısın ama cesaretsizlik yüzünden aslında böyle oldu bu durum :( çok üzülüyorum şu an :(

• tamam allah razı olsun yazdıkların için :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Adamın niyeti belli ayril

0|0
    0|0
  • Niye adama net olmuyorsun ki, bence düzeltmek istiyorsan adamı deneyip durma kararlı ol

0|0
    0|0
    • birdaha asla zaten ama şu an barışmak istiyorum ve ne diyeciğim bilemiyorum :/

• Ayrılmak İçin Sebep Ararken Ben Tamam. :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adamn yerinde olsam bu daha cocuk der uzaklasirdim dogruyu yapmis yani su ego tatmin etmeye calisma olayiniz okadar sacma ki.

0|0
    0|0
  • Empatı yap sen ne yapardın? Adam normal bı tepkı vermıs sen ıstemıyorum demıssın sonucta

0|0
    0|0
    • ben denemek istedim sadece vereceği cevapta ona karşı daha çok sevgi oluşur diye düşünürken birden tersi oldu :(

Yükleniyor...