Bu dünyanin hali ne olacak:(?

Aksam yapanci haber sitelerine baktim neler yaziyorlar diye, neymis Rusya keske o balikcilari vursalarmis, bu türklerin yüzünden 3. dünya savasi cikacakmis, bütün türklerin ölmesine felan istiyorlar... isisi türkler destekliyormus, türkler kürtlere soykirim yapiyormus.. daha neler neler yaziyorlar.. Okudukca cok sinirleniyorum, üzülüyorum arkadaslar.

Dünyanin hali cok kötüye gidiyor, insan insandan nefret ediyor ten rengi, dini etc. baska diye:(

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Neden ispat edemiyor?

Terör örgütlerini besleyenler kendileri. Terör örgütlerinin kullandığı silahlar nedense %90 Rus yapımı :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu tür haberlerden üzülmeye gerek yok çünkü her ülke kendi propoganda yapar. Bu normal bir süreç daha önceden Türklerin Ermenilere yapılış soykırımı sözde gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hiç bir zaman başkaların dan haz etmemiştim zaten.

Türkiye Cumhuriyeti'nin Turan Ordusu üyelerinden başka dostu yoktur.

Biz sizinle dostuz diyenlerin alayı altımıza bomba döşüyor

0|0
    0|0
  • Zenciler kazanacak demedi demeyin :D

0|0
    0|0
  • dün bende BBC international izledim ingilizce gelişsin diye biraz BBC zaten taraf belli giydiriyolardı

0|0
    0|0
  • yazmaları vahim değil bunların hepsi iddaa korkmamız geren bunların doğruluk payının olup olmadığı çok düşük ihtimal ama varsa o zaman yandığımızın resmidir.

0|0
    0|0
  • Türkiye savaşa girerse bu bütün dünyaya sıçrar. sadece bunu biliyorum

0|0
    0|0
  • Merak etmeyin tarih tekrar ediyor. son yüzyılda rusya girdiği savaşlarda parçalanmıştır.

0|0
    0|0
  • Öyle malesef. Türkler hakediyor

0|0
    0|0
  • Sıfır sorunla başlattılar, sıfır dostla devam ediyoruz, dost yoksa sorunda yok sandılar heralll

0|0
    0|0
    • bu başer esdadın bbc verdiği demetaki cümlenin copy paste ti

• @netteva Vallahi orjinal benden

• Çünkü ingilizcem yok

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...