Donald trump ın müslümanlrı hedef alarak saçmalayışına yorumlarınz?

neler olup bittiğini anlayana kadr müslümanları turist olarak bile almayalm amerikaya demiş. benim yorumum şu: şimdi islam müslümanlık filan evt bunlar tehlikelidir. çünkü din yobazlıktır ve en büyük zararı onu benimseyen millete verir. ama amerikaya noluyor. zaten müslümanların yediği her haltı ona yaptıranlar batı, kalkıp bu kapitalistlern böyle bir cümle kurması da kendi halkını salak yerine koyması bence.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• evet doğru demiş saçmalık falan değil.
    Müslümanlar amerikaya yerleşecez yaşam hakkı elde edecez diye birbirini eziyor mekkede daha yola çıkmadan :)
    ondan sonrada dagdan gelip bagdakini kovar misali bomba patlatıyorlar islam sancagı dikecez amerikaya diyorlar

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Sonuna kadar hakli.

1|0
    1|0
  • Batının da * amerikanin da mk. bir kere ellerine verdik yine veririz. Ama sizin gibi kemalist yobazlarla olmaz bu işler.

0|1
    1|0
  • O adama zaten, deli diyorlar. çok dikkate alınacak birşeyleri yok. belki türkleri alırlar. :D bizim ne teröristliğimizi görmüşler? o kadar fransada, katliam oldu hep cihad'ın kralı yerler çıktı, bir tane bile türk terörist görmedim. özellikle onlara büyük ambargo koyarlar türklere çok birşey yapacaklarını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Saçmalıyor işte

0|0
    0|0
  • donald trump a sokayım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen gevursan herkezi kendin gibi saniyon kendi adina konus

1|1
    1|0
  • Senin kadar saçmalamamis.

1|1
    1|0
  • Ne amerikada Akil var nede sende

0|1
    1|0
  • Trump'u severdim, kitaplarinin cogunu okudum. Sanirim oy kazanmaya calisiyor son secimde az bir farkla kaybetmisti Obama ya karsi :) Ama bunu demesi yanlis.

0|1
    0|0
Yükleniyor...