Liste etiklerimden ne anlardınız?

Iki "arkadaş"
-erkek her gün arar
- erkek işden çıkınca kizi görmeye gelir
- erkek işddeken molada kizi gormeye gider
- erkek kizin arkadaşlarini sorgular
- kiz kiza tatile gidicek kendini dahil eder kiz kiza oldunu bastira bastira soylememe ragmen
- kiza iltifatlarda bulunur
- surekli firsat buldukca koluna girer, kolunu kizin omzuna atar, kizzi sinir etmek icin sakalasir
- kizin arkadaslarila tanisir ve yeni yil sirf kizla olmak icin o ortama gelir
- yilardir birbirlerini tanirlar

Hoşlandini düşünüp uzaklşırım, 1 2 gün, sonra yanlış yapdımı anlar o benim arkadasim ustesinden geliriz boyle birsey varsa der uzaklasmam. Sonra tabi bikere aklima boyle bisey girdi, hoslanti degil ilgi baslar bende. O bunu sezer soylemem tabi ama benim arkadaşlarima anlatir kimse bana soylemes bunu ve benden benim ondan hoslandimi dusunup arkadaslini keser? Benmi baska yerimden anlamism pardon? Hayir zoruma giden ben onu dusunup arkadaslimizi dusunup onu kesip atmadim ama o anind kesdi ati? Ha bu aarada benim arkadaslardan biri kiz arkadasi olmasina ragmen baya "kiz arkadaslari" var tabi onuda tanisdirr?, ben bu yuzden kizla tanisdi benden vazgecdi diye dusunuyorum
Ama sinir olma nedenim ben dusunurken o silip ati. Ve suann benim arkadaslarimla takilio
Tabi onlar bos insanlar ne calisiolar , baba parssi, zenginde degiler sadece boslar, anca sabah aksam iciolar kizlar dahil bu arkadas gurubuna, ve bos bos ya erkek ya da kiz pesinde gezerler, insanlari yargiliolar kotu bir sekilde dusuncesiz vs bende kesdim cok daha sonra tabi? Biri bana bunu acikliya bilir mj?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapman gereken uzaklaşmak çocuk sen resmen gruba girmek için kullanmış iyiymiş gibi davranmış yani Ama Görünen köy ortada bence hiç üzülme tamam mı

1|0
    0|0
    • Uzgun degilim saol. Hepsinin karktrr ve kislivi ortsda zaten sadece hirsliyim

Yükleniyor...