Erkekler, daha demin boyu 155 boyunda olan erkekler yazsin diye sordum detay asagida?

Bu kadarinada pes dogrusu insanlarin neden boylariyla dalga gecersiniz ki birisi bana yazdi ben 180 maytap amacli 150 yazdim dedi insanlarin neden fiziki gorunusleryle dalga geciyorsunuz brn bir arkdsimi anlamak icin bu boyda erkeklere bir kac soru sormak istiyorum sizin yaptgniza bakin lutfen arkdsm cok bunalimda gercekten boyu 155-158 boylarinda olan varsa yazsin lutfen

0|0
2

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaşın için üzüldüm, boyu kısa olup hayatını güzel şekilde idam ettirebilen çok insan var. Eski okuldan arkadaşım, evlendi çoluk çocuğa karıştı. Boyu max 1.50.

Yüzeysel şeylere takılmamak lazım, komplexi atması lazım. Arkadaşının cinsiyeti ne? Bunalım sebebi tam olarak ne? Boy kısa ama komplexin nedeni nedir yani. Beğenilmemesi mi, kendini ufak görmesi mi? Bu tarz kök sebeplere inersen empatiyi yakalayabilirsin bence.

0|0
    0|0
    • Erkek iste kiz olsa sorun olmaz belki :(

• Valla sen bir kadın olarak ona, kadınların bir erkeği sevdikten sonra boyun öneminin olmadığını belirtmelisin bence. Kendi hayatına ne kadar tutunursa onun etrafında tutunacak bir çok insan çıkar. Olay boyla bitmiyor, kendini bu kadar yüzeysel bir şekilde eleştirmesin. İnsanız hepimiz her şeyden önce. Farklı farklı özelliklerimiz var, hayatını ne kadar dolu yaşarsa o kadar iyi.

• Onlar insan değil kendileride kısa olabilirlerdi yani empati kursalar çirkin davranış olduğunu anlıycaklar 😰

1|0
    0|1
Yükleniyor...