Mhpli biriyim kürtlere diyorumki gelin artık kardeş olalım yüzyıplarca beraber yaşamış bu iki halk ayrışmasın?

túrk ve kürt tencere kapak misali bir millettir bizi ayrı düşürüyolar türk ve kürt kardeştir benim gözümde ha bir azeri ha bir kürt eşittir peki bölemediğiniz neki hdpliler aynı coğrafyanîn insanları deilmiyiz size yağan yağmur bizede yağmıyomu sizce yeterince insanımız ölmedimi?

Güncellemeler:
Gjhhhbv
Gjhh

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Ya bırak ne kardeşi beeee hayır adamları niye zorla kardeş yapmaya çalışıyoruz bölelim ülkeyi ama Batı'da bir Kürt bile kalmasın hepsi İstanbul'a Marmaris'e Ankara'ya aklınıza gelen bütün Ankara'nın Batısına vizeyle pasaportla girsinler 7 ceddinden 1 kürt olan bile kalmasın bu tarafta defolup gitsinler Doğu'ya al sana kardeşçe bir ütopya ey MHP li kardeş sen bari şunları tepemize çıkarma kardeşim falan değil hiç biri

0|0
    0|0
    • Asenam biz çağrımızı yapalım bizim için òlmek òldürmek işin en kolayı biz yaşatmayın derdindeyiz artık yeter gerćekten

• Ben de öyle düşünüyorum ama adamlar sadist yakmaktan yıkmaktan zevk alıyorlar hayır biz dursak onlar devam ediyor ne hak talebiymiş bee yok eğtim Kürtçe olsun yok oyum olsun yok buyum olsun olmayınca ağlayan bebe hepsi neyse benden bu kadar biraz sonra gelir küfürler bana bak görürsün 😂😂😂😊

• Sana kimse küfür edemez asenam

En İyi Erkek Görüşü

• Biz böyle düşünüyoruzda siyasiler ortalığı karıştırıyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostum , Kürt'lerin Ana dilde eğitimine ne diyorsun , aynı yağmur herkese eşit yağıyor dediğin gibi , ana dilde eğitime nasıl bakıyorsun

0|0
    0|0
  • tamam olalım

0|0
    0|0
  • Sizinle kardeş olamayız siz Diyarbakırdan Selanike yerleştirilen büyük Kürt komutanını bile Türk yaptınız ve Atatürk dediniz o AtaKürttür. Dünyanın gördüğü en büyük Kürt ve komutandır.

0|0
    0|1
    • Atatúrk kürt kökenli değil sence o adamda hiç kürt tipi varmî hey allahım ya

• Mardin.

• Benimde erzururum mardinli kardeş ama tarihi iyi araştîr atatürkün kürt kökenli olduğunu mardinde bile söylesen millet sana güler

• Bütün kürtler öldüğünde yeterince insan ölmüş olacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...