Kızla erkek yakın arkadaş olabilir mi?

Düşünceleriniz ne arkadaşlar sizce bu mümkün mü kız erkek yıllarca arkadaş olabilir mi yoksa mutlaka bir taraf farklı düşünüp bu arkadaşlık bozulur mu?

0|0
3068

En İyi Erkek Görüşü

• kişiye göre değişen şeyler bunlar,

arkadaş var, ona özeline kadar anlatırsın, ağzından kelime çıkmaz
    arkadaş vardır, ona özelini anlattın mı, anlattığın gibi gidier başkasına anlatır
    arkadaş vardır, zor günlerinde ailen kadar sana yakın, onlar kadar sahiplenicidir.
    arkadaş vardır, sadece arkadaş olarak kalır, ondan öte gitmez
    arkadaş vardır, sevgilin olduğu zaman bile yanında destek çıkar
    arkadaş vardır, sana senden daha yakındır.

Arkadaş var Arkadaş var...

Kişisel ve Karakteriksel, olarak bakarsak, her insanın aynı olamayacağını, her insanında, niyetinin düzgün olduğunu bilemeyiz. insanlar kendilerini belli eder zaten. bunu anlamak önemlidir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlık güzel bir şey. Hele ki bir kızın düzgün bir arkadaşı olursa sulanmayan, derdine ortak olan o arkadaş candır. Çok şükür benim var öyle arkadaşlarım. Bak kaç yıl oldu ama hiç arkadaşlık çizgisini gecmediler. Geçenler oldu o çizgiyi ama ben pas vermedim. 1 kez arkadaşken sevgili oldum o da iyi biriydi ve ikimiz birbirimizden etkilenmiştik.

Ama çok bu arkadaşlığı kötü niyetle kullanan var. Zamanla anlaşılır her şey zamana bırak. Ve bir kız arkadaştan daha iyidir bazen erkek arkadaş. Çünkü seni kıskanmaz ve seni dinler (tabi bu kişiye göre değişir. Bende böyle oldu)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 67

• evet olabilir ki mesela benim var

0|0
    0|0
  • Bu konuyla ilgi başımdan geçen bir olayı anlatayım. Ben bundan 2 yıl önce yakın arkadaşımla da arkadaştım ama sevgilisi de benim arkadaşımdı. Adam bundan ayrıldıktan sonra ben hiçbir çıkar gözetmeksizin kızın 2 yıl boyunca derdini dinledim, derslerine yardım ettim, sabahlara kadar mesajlastım. O 2 yıl boyunca ne cinselliğin c sini konuştum ne de tensel temasta ileri gittim. Her şey iyi gidiyordu ama o yeni sevgili bulunca beni sattı. Yani bu devirde bu kadar saf duygularla yaklaşırken bu bana reva mıydı? İki hemcinsin arkadaşlığı ne kadar güçlü olursa olsun sevgili/eş girince araya bir taraftan biri mutlaka satar

0|0
    0|0
  • 12 senelik bir kız arkadaşım mevcuttur, hiç farklı gözle bakmadık birbirimize. :)

1|0
    0|0
  • Ortak paylaşımda bulundukları şeyler olduğu sürece ölene kadar olur. Duygusal bakımdan sana etkileyici gelmiyorsa zaten istesende aşık olamazsın ama sevgin gittikçe büyür ve kardeşin yerine koyarsın...
    Mümkün yani imkansız değil...

0|0
    0|0
  • Çok klişe olan bu konuyu yeniden açtığınız için öncelikle Allah bin belanızı vermesin der,
    ve tek kelimelik bir cevap vermekisterim,

OLMAZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ha benim çok var ama en az 3 - 4 tanesini bir kere olsun becermişliğim vardır ;) istem dışı oluyor böyle şeyler.

0|0
    1|0
  • Biri gay biri lez olursa olur

1|0
    0|0
  • Kızlara göre mümkün / erkeklere göre gay falan değilse mümkün değil aksini iddaa edenin de neyse

1|0
    0|0
  • Bu soruyu bende bence olarak dile getirmiştim olamaz :)

1|0
    0|0
  • Oyle bir dunya yok, elbette arkadas olabilir ama cok yakin arkadas olmaz, 1 gun olur, 1 ay olur, 1 yil olur ama illa iki taraftan biri bir gun mutlaka cozulur. ikisinden biri escinsel degilse mutlaka bir atraksiyon yasanir.

1|0
    0|0
  • olur ama uzun süre dayanamaz bu arkadaşlık sonra başka bir şeye dönüşür

1|0
    0|0
  • Benle olabilir :P

0|0
    0|0
  • tabiki olabilir , benim çok yakın arkdaşlarım var kız

0|0
    0|0
  • olamaz kanks

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olamaz çünkü her zaman bir taraf ilerisini ister bunu hiç bir zaman belirtmezler ama bilinç altında her zaman yatar bu düşünce o yüzden herkese evet arkadaş olabilirler gibi düşünceleri düşündürüyor.

0|0
    0|0
  • yakın arkadaş olur kanka olur sonra eger ikiside single ise sevgili olur yok ilişkisi varsa aşkı memnu olur

0|0
    0|0
  • Her insanla olmuyor malesef mutlaka bir yerde patlak veriyor iyi şeçmen lazım Kavun değil koklayıp anlayasın ama iyice tartman lazım. Benim 10 yıllık arkadaşım var kardeş gibiyiz aynı yataktada yatarız sarılıp uyuruz öyle bir bağ var aramızda.

0|0
    0|0
  • Hayır olamaz

0|0
    0|0
  • Bence olabilir. Olan da çok var zaten.

0|0
    0|0
  • kız olabilir ama erkegin aklı baska yerdedir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 29

• eskiden gelen bir arkadaşlık ise olabilir ama bu dönemde kolay olmuyor gibi yeni tanıştıklarımız hep bir yürüme peşindeler bu konuda ki sportifliklerini tebrik ediyorum tabi iyi yürüyorlar ki hemcinslerim de üçlü koltuk gibi çağırıyor arkadaşı yeter bu kadar yürüdüğün gel otur dinlen diyor çok örnekler gördüm böyle kardeşim deyip sevgili gibi sarmaş dolaş aynı yatakta uyananlar

1|0
    0|0
  • Olmuyo benim vardı bir tane 2 yıldır tanıdığım farklı düşündüğünü öğrendim kız kardeşinin sayesinde bundan sonrada olacağını düşünmüyorum :)

1|0
    0|0
  • Bugün bacım yarın ıhtıyacım hesabı erkekle kız kanka olmaz

1|0
    0|0
  • olamaz.

0|0
    0|0
  • Olabilir ama aşk oluyor elektiriklenme oluyor

0|0
    0|0
  • Yıllarca arkadaş olunabilir sakınca görmüyorum

0|0
    0|0
  • Bence olur benm en yakin arkadasm 6 senedr erkek herseyimizi biliriz birbirimizin ve hala birsey gecmedi aramizda arkadasligimizi zedeleyecek

0|0
    0|0
    • daha sonra olmayacağını bilemeyiz çok güvenme bence :)

• Allah bozmasn :)

• Saol canm allah seninde karsina boyle iradeli insanlar cikartsin gerci ask ve sevgi bazen irade dinlemez ama :)))))

• 15 yıldır arkadaşım olduğum biri var hatta en yakınlarımdan biri gibiydi , omzunda yatardım o bize gelirdi ben onlara giderdim. Ama sonra büyüdük benim değil onun hareketleri değişti , farklı hareketler yaptı ve uzaklaştı

0|0
    0|0
  • Aşka da dönüşebilir, dost olarak da kalabilir. Kesin bir sonuca varılmaz bence.

0|0
    0|0
  • Ben kızla erkek arasındaki arkasliga inanmıyorum mutlaka biri ona karşı farklı seyler hissediyor

1|0
    0|0
  • Evet olunabilir

0|0
    0|0
  • kesinlikle olamaz

0|0
    0|0
  • Olamaz bence. Ama olanlar da varmış.

0|0
    0|0
  • yakın arkadaş olmaz çok zor, ben yakın arkadaşlarımla paylaştıklarımı erkekle paylaşmam herkesin yeri ayrı bence

0|0
    0|0
  • tabiki olabilir. ben genelde erkeklerle anlaşıyorum ve çevremde erkek arkadaşım kızlara oranla daha fazla

0|0
    0|0
  • olabilir tabiki benim var ilkokuldan beri arkadaşız

0|0
    0|0
  • Yoo bence gayet olabilir

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Pohta çıkabilir guvenemiyorum da