Gardaşlar bizde Azerbaycanda Azmak, Azdım - yolu kaybetmek , kayboldum demek. Nasl olduda bu söz sizde cinseleşti :D :D?

:D :D :D Ya harbi azmak sizde sadece o anlama mı geliyor çok komik l*n :D

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Yoo normalde o bahsettiğin konudan önce 3 anlamı var. 1. Taşkınlığın şımarıklığın ileri boyuta gitmesi 2, denizin ırmak vs taşması kabarması örneğin azgın sularda can verdi ya da yüzdü derler 3. Yara veya hastalıkların kendini göstermesi kaşınması tehlike arz etmesi. Mesela bronşitlerim azdı derler.

0|0
    0|0
    • Yani meca ve mantıksal olarak birşeyin yolunda gitmeyip yolundan çıkması oluyor yine bakacak olursan

• Sen benim ne dediğimi anlamıyo musun? Yoksa dalga mı geçiyorsun?

• Canımı sıkma benim. Yapma yorum falan delirtme beni

En İyi Erkek Görüşü

• Azdığında insanlar yolunu kaybeder, yanlış yola saparlar ya :D Oradan bağlantı kurmuşlardır :DD:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• :D Türkçe bu ne yapacağı belli olmaz :D

0|0
    0|0
  • hahah ciddi misin ya hahah

0|0
    0|0
  • Azeri bir kadın Türkiye'ye gelip azdım derse valla işi çok zor :D

1|0
    0|0
    • Mesela düşün yolu kaybetti evini bulamıyor , birisine yaklaşım "Mene yardım edin , azdım" :D bir derse :D

• Haha valla hiç şansı yok :P zaten çoğu azeri türkçe biliyor sorun olmaz herhalde

• Evet o anlama geliyor

0|0
    0|0
  • p**evenk de iş adamı demekti demi sizde :D

1|0
    0|0
    • Yok o yalanı kim uydurdu bilmiyorum belkide 10-cu insansn bunu bana soruyosun )

Erkekler Ne Diyor 7

• Bizde bir yerden sonra her şey değişiyor!!!

0|0
    0|0
  • Hele azdım kerhane nerededir derse cok ironik olmazmi :p kerhane sanırsam fabrika demekti

0|0
    0|0
  • Ne yani bir dayi yolu yanlis tarif etse azdirmis mi oluyo :D

1|0
    0|0
    • Evet :D :D Aslında kelimenin derinliğine bakılacak olursa sizdede mecaz anlamda yoldan çıkmak gibi bişey oluyor )

• Ama mantiksal olarak dusundugumuzde dayi nasil bizi yoldan cikarcak hahahsh :D

• güzel kardeşim iş adamı demek mi harbiden ya? :D

0|0
    0|0
  • hamınızı kucaklarım ve p*ezevenk ne anlama geliyor?

0|0
    0|0
  • p**evenk ne demek sence :D

0|0
    0|0
  • Evet abaza toplumuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...