Kız kardeşinizin sevgilisi olduğunu öğrendiniz ne yaparsınız?

Kız kardeşinizin sevgilisi olduğunu öğrendiniz naparsınız?

Güncellemeler:
Guncell
Guncel

0|0
23|58

En İyi Erkek Görüşü

• getir tanışacağım dallamayla derim gözüm tutmazsa döve döve ayırırım

1|0
    0|0
    • Kizii dovecen

• @AlBayAta medeni olanlarla tanışıyoruz sorun yok herkesin abisi babası var

• Bak o konuda haklısın takdir ediyorum üst yorumlarda aynı durumu bende anlatmıştım

En İyi Kız Görüşü

• Abim tarafından cevap vereyim, eskiden olsa beni haşlardı ama şimdi gelir, vayy bee demek beni bırakıp gitcen he der dalgayla karışık :D sonra tanışmak falan ister, araştırır. Benim kız kardeşim olsaydı ve sevgilisi olsaydı öğütler verir adam gibi bir birliktelik yaşamasını temkin ederdim sanırım.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Haberim sonradan olduğu için çocuğu döverdim kız kardeşimi de pataklardım sert vurmaya kiyamam canım benim o benim onayım olmadan olmaz. :)

1|0
    0|0
  • Kız kardeşim de olsa, aynı anne ve babadan olduk diye, çocuğun özgürlüklerini kısıtlamaya, gençliğini yaşayamamasına yönelik hamleler ne yaparım, ne de başkasına yaptırırım.
    Bir ilişkinin ne demek olduğunu, erkeklerin ne kadar rahatsız olduğunu güzel bir dille anlatırdım sadece. Geri kalanı ona kalmış. Fakat, olur da kardeşim gelir, kendi arzusu dışında adamın birşeyler yaptığını ya da yapma girişiminde bulunduğunu söylerse, o zaman da çocuk doğduğu güne lanet edecek duruma gelir.

1|0
    0|0
  • Önce, damat adayının (!) fotoğrafına ve temel bilgilerine bakardım. Adama benzemiyorsa çağırır tenzih ederdim. Eğer laftan anlamıyorsa güzel bir estetik yapardım. Yok adama benziyorsa çağırırım cafeye bir çay içeriz uygun kasede iş hallolur.(Kız kardeşim yok).

1|0
    0|0
  • azınıburnunukırarım

1|3
    1|1
  • Heee kız kardeşim 20 yaşından büyükse bişey yapmam. küçükse çarşı karışır. ama kız kardeşim yok sorunda yok

1|0
    0|0
    • Hadi olsa diyelim 18 yasibda

• Hahs :D bas belasiyiz gsloba

• Biraz öylesiniz valla bir abim var böyle iyiyiz 2 erkek :) dert yok tasa yok :)

• Kız kardeşim olsaydı eğer, araştırırdım çocuğu, gözüm üstünde derdim

1|0
    0|0
  • hmmm güzel soru kardeşim yok ama bir an düşünüyüm dedim göğüs kısmımda bir ısınma hafifte bir daralma oldu :) iyiki kız kardeşim ablam yok :D

2|0
    0|0
  • Kardeşim yok, ama olsaydı kesin karışırdım.

Çocuğun gözünü korkuturdum.

1|0
    0|0
    • Kiza napardin

• 8 gün sonra gelen yanıt :D bravo

• Moralim bozuktuta biraz k. bakma

• dan dan dan dan dan dan... lafı yok valla billa bana sen lazım illaaa ( hobaaaa)

2|0
    2|1
  • benimde oldu, onların abisi yokmuydu vardı :D onunda olabilir :D

1|0
    0|0
  • ayırırım :D daha 3 yaşında 😂

0|0
    0|0
  • var ve biliyorum ara sıra fikir vermek dışında bişey yapmıyorum

1|0
    0|0
  • Bisey yapmam napıcam asd

1|0
    0|0
  • 🔫🗡💣🔪⚔💥🔥⚡️🔨⚒⛏☠

1|0
    0|0
    • Kizda öldü

• ben salakmiyd gidip rizeli kizin abisine. kiz kardesinden hoslaniyorum niyetim bu diyip yarim saat tehdit yedim ama o da beni takdir etmisti durustlugumden dolayi 😂😂

• Bravoo👏👏👏👏👏😂😂😂😂

• vururummm

1|1
    1|1
  • +18 :) Anlatamam.

1|0
    0|1
  • kardeşime güvenim olduğu için bir şey yapmam

2|0
    0|1
  • Valla yakalarsam çocuğu döverim

1|0
    0|0
  • Yaşı 20 den büyükse karışmam

0|0
    0|0
  • olmadıgı ıcın dogmamıs cocuga don bıcmeye gerek yok... ama olumlu karsılamazdım ... cocugu doverdım buyuk ıhtımal

0|0
    0|0
  • Karsima alir konusurum.. dikat etmesini.. hayatin cok acimasiz oldugunu, ve her sorununda bana soylemesi.. Kardesim yok keske olsaydi..

0|0
    0|0
  • Yeterli yaştaysa anlayışla karşılarım ama bu işlerle ilgilenmemesi gereken bir yaştaysa olumsuz düşünürdüm.

0|0
    0|0
    • Olumsuz dusunup naparsin

• Konusurum kaba kuvvet cahil işi lakin konuşmadan anlmıyorsa babama havale ederim. Benden çıkar.

• Gizli saklı olucağına bileyim daha iyi diye düşünürüm, abi onla buluşucam abi oraya gitcez buraya gitcez demesi daha hoş olur mervelere gidiyorum demesinden

0|0
    0|0
  • Bu devirde tabi güven çok büyük bir problem. Kardeşim ile aramda bir güven problemim yoksa kesinlikle olgun bir şekilde davranırım.

0|0
    0|0
  • kızkardesim kac yasında olduguna baglı ve ciddi olup olmadıklarına

0|0
    0|0
  • Kardeşime güveniyo olabilirim ama çocuğun nasıl biri olduğunu öğrenirim. Ona göre yapcaklarım üzsede kırsada yaparım yinede. Sonradan üzülmesinden iyidir kardeşimin

0|0
    0|0
  • Uygun sa sorun yok değilse bile engelleyemezsin uyarırsın tabi aşırı absürd bir durum değilse ölye bir durumsa müdahale edilmeli Bkz: 20 yaşında 15 yaşında kızlarla dolanan erkekler görüyorum

0|0
    0|0
  • Doverdim 👿

0|0
    0|0
  • Alırım karşıma tembihlerim

0|0
    0|0
  • gider bir bakarım kimdir nedir diye

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 22

• Bundan 7 sene önce abim nisanlimla sarilirken gördü. . Karşıdan bir geldi dedim yandın kızım sen. . Geldi. .

-o kolunu kirmadigima dua et indir o kolunu kardeşmin omzundan. . şimdi git dedi. .

Benimki bana baktı ben git dedim. benimki duruyor hala ben göz isaretiyle git dedjm bu 5 6 adım attı durdu bizi izliyor. . neyse abimle eve gittik. . bana dedi bu yaptığın yanlış ayrilcaksin kendi cezani kendin ver dedi. . bende akşamına düğüne gittim:)) şu an 7 buçuk yıllık ilişkim var. abimle nisanlimla kankalar :)))

1|0
    0|0
  • En sin lise 2 de sevgilim olmustu abim ogrendi birdaha sevgilin olmayacak taki ekonomik ozgurlugunu kazanana kadar dedi yaparsan herzamanki gibi bacimsin yapmazsan dedigimi agzimi bile acmam dedi ben de dinledim ve salak sacma iliski yasayacak da degilim hakli yani uni asklarinin bir boka yaramadigini 4 senedir izliyorum

1|1
    0|0
  • Ben kardesime abisi gibi davranirim. cunku basimizda abi de yok baba da. ama gecenlerde boyle bisey oldugunu ogrendigimde verdigim tepki farkliydi. oturuo dusundum ben olsam nasil bir tepki aldigimda hataya dusmem diye. yasaklar cekici gelir bunu biliyorum. onu kendi ellerimle hataya itemem. oturdum konustum. sevebilirsin olabilir boyle seyler dedim. ama onun yasinda erkekler seviyorum diyerek yalan soyleyebilir dedim. yanlis seyler yapmayi teklif edebilir dedim. sevme ayril demiyorum ama onunla yalniz kalma ve gidelim dedigi yerlere gitme arkadaslarinla beraber takilin dedim. ayrica ne yasarsaniz bana anlat dinleyi cok isterim ilk asklar guzeldir dedim guldum. boylelikle herseyini bana anlatti akil verdim. ve en sonunda ayrildi o cocuktan. hareketleri cok yilisik dedigin gbi yanlis seyler istiyo abla dedi ve birakti. snrasinda okuldan bile ayrildi. deme o ki yasaklar korkutmalar artistlikler engeller yapmak isteyen kimseyi korkutuo sindirmez. aksine hata yapmaya sebep olur.

0|0
    0|0
  • kardeşim abim ablam hiç bişey yok :D

0|0
    0|0
  • Allah Mesut esin Yasi gelmisdi zaten :D (25)

1|0
    0|0
  • Biliyorum zaten, bir şey mi yapmam gerekiyor?

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmam. Hayatına, seçimlerine saygı duyarım banane?

0|1
    0|0
  • Döverim 😠 ben ablayım önce benim olcak. Nasıl beni es geçip sevgili yapar. Önce bana sorması müsade istemesi gerek.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmam onun hayatı. Yani sevgilisi ile tanışmak isterim. İyi mi kötü mü diye.

0|0
    0|0
  • Kız kardesime yakın olur bana acıklamasını benle tanstrmasini isterim bylece çocuğun zararı olur mu olmaz mı bakar ona göre karar alrdm

0|0
    0|0
  • izin vermem gorusmelerine bizim aileye ters

1|0
    0|0
  • Çocuğu araştırırım gözüm tutmazsa ayırırım

0|0
    0|0
  • ağlarım beni geçti diye :D

0|0
    0|0
  • Sen izin vermesende kız bir sekilde görüsür o cocukla o yüzden tanısmak lazım en azından kontrollü bir sekilde devam eder

0|0
    0|0
  • Banane istedigiyle sevgili yapsın koca kız evde kaldı zaten 😂

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmam. Babam zaten gerekeni yaptı. Abim yok bir ara keşke olsaydı diyordum ama iyi ki yok.

0|0
    0|0
  • Hiç bişey yapmam.

0|0
    0|0
  • İbretlik sorular...

0|0
    0|0
  • Bişey yapmam, nasihat verirdim.

0|0
    0|0
  • Pekte umrumda olmaz herkesin kendi hayati