Kadın ve Erkek arkadaş olabilir mi?

Evli ve Öfkeli izledim. Orada kadın ve erkek arkadaş olur mu? olmaz mı tartışması yapıldı. Aslında hepimiz yapıyoruz bu tartışmayı bana da dizide denk geldi ve merak ettim. Sizce kadın ve erkek arkadaş olabilir mi?
Birbirine kardeş diyip yavşayan ve sonradan sevgili olan insanları gördükçe pek inanamıyorum doğrusu. Bence arkadaş olabilmeleri için bazı koşullar olacak. Mesela çirkin veya bakımsız olunca ihtimal veremiyorsunuz (tabiki istisnalar var) ya da mesela dizide yapılan tartışmada biri ikiside evli olursa arkadaş olunabilir demişti (burda da istisnalar olduğunu düşünüyorum). Ancak belirli mesafeler çizilebilirse erkek ve kadın arkadaş olabilir bence.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Biri gay diğeri lez olursa olur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kızlardan çok erkek arkadaşlarım var. Olabilir tabii ki de, o zaman kız ve erkek toplum içinde dolaşmasın ne de olsa karşı cins. Aramızda kan bağı olmayıp bana kardeşliği öğreten dostlarım var benim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• cok cok ufak bir ihtimalle evet, olabilirler. yuzde 1 gibi birsey

1|0
    0|0
  • Bu sitede biri ile denedim olmuyor malesef. hoşlantı, aşk agır basıyor konuşup tanıdıkça

1|0
    0|0
  • Sanmam. İlla ki bir taraf bir şeyler hissediyordur. Birine çirkin gelse ve arkadaş olarak görse de öteki ondan hoşlanıyor olabilir. En azından hoşlanma potansiyelleri vardır bence.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olabilir de fazla laubali olmamak lazım.

1|0
    0|0
  • Bence arkadaş olabilirler, çok doğal...
    Çünkü bazı dertlerini kızlara anlatamazsın, erkeklere anlatırsın...

0|0
    0|0
  • Olur. Mesafeye falan da gerek yok herkes haddin bilsin yeter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...