Üniversite arkadaşım vefasız çıktı?

Okadar kardeş gibiydik anılarımız vardı aradım okadar çıkmadı dönüşü ise atlar sonra özür dilerek yaptı çalışıyormuş sonra aradım yine açmadı. Neden bukadar vefasız ki tanıyamadım mı. Yediğimiz ayrı gitmezdi
İnsan bir beş dk sını ayırır yani nekadar yoğun olsada. Annesi ile konuştum çalışıyo yoğun dedi ben aratcam kesin dedi iki güne aradı ozaman da ben açmadım bilerek yani ne vefasızlık bu ya. Konuşmak istiyorum sırf bunu yüzüne vurmak için

Güncellemeler:
Diploma almaya geleceği gün eminim arar ozaman da görüşmem. Ve diğer Diploma almaya gelen arkadaşlarımsa arar sorar kopmadılar onun kadar samimi olmadığım halde. Benden önce üni ye başlayan lar bunlar

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ohoo ben dün mevzusunu yaptım 2 saat tartıştık seninki lise benimki 7 yıllık dostum kardeşim dediğim adam boşver vefasızlık kan'da gen'de olan bir şey bazıları böyle işte.

0|0
    0|0
    • Yani bikerrsin de aradım tel le konuşuyodu ozaman en azından konturu yok annesinden babasından arar mesaj atar dönüş eder insan en azından sevgilisi ile saatlerce konuşmaya vakti oluyo. beş dk en azından ayırır insan ne dese nekadar yoğun olsa yalan bende çok yoğun biriyim ama aramamazlık yapmadım

• Ben yeterince aradım o bir kez aradı iki kez mesaj çekti annesine dediğimden sonra oda. Bir kez bile arasam bile ki daha çok aradım insan arar yani. Ben olsam ararım ama gelsin Diploma almaya bana kalmayo düşünğrse bir şekilde arkadaşımda kalcam sözüm var diyip ortada bırakcam ne hali varsa görsün. burada benden başla samimi dostu da yoktu

• arkadaşlık vazifeni yerine getirmişsin düşünme artık - kendisine de geri döndüğünde bunu söyle.

En İyi Kız Görüşü

• İşi olabilri konuşmak istemiyodur morali bozuktur yalnız kalmak istiyordur olamaz mi sen o an konuşmak istiyosun ama arkadaşın o konuşcak bir ruh halinde değildir olabikri yanj ben de o dedüğün şeyi çok yaparım bazen fuymamalziktan gelirim teli ama sen kardes gibiyiz diyosun bilemedm belki de sen öyle saniyosundur

0|0
    0|0
    • Sabahlara kadar oturur yediğimiz yemediğimiz ayrı gitmezdi. Onun kadar samimi olmadıklarımla kopmadık

• Tamam o yakın değildi diyelim okadar vakit geçirdiğin herşeyini anlattığın insanı insan arada olsa bile arar beş dk olsa bile

• O zman bilemedm kanka :/

Erkekler Ne Diyor 5

• Bencede konuş

0|0
    0|0
  • haklsın

0|0
    0|0
  • Ne zaman oldu bu?

0|0
    0|0
  • bunlar hep olan şeyler normaldir

0|0
    0|0
  • Salla gitsin gerizakalıyı gidene değil gelene bakacaksn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen "vefa"nın tanımını bildiğine emin misin? 5-6 kere arayıp açmayınca nasıl pat diye vefasız oluyor karşındaki? Senin düşüncesizliğin bence, yoğum çalışıyorsa molaları kısıtlıysa o molayı farklı şekilde değerlendirmek istemesi normal.

0|0
    0|0
    • Aylarca mı. Olayı bilmeden ýadırgama vefasızlık bu insan beş dk sını ayırır en azından

Yükleniyor...