Kız ve erkek arkadas olabılırmi?

Sizce bır kız ve erkek arkadas olabılırmi bence bınde bır olur cunku ıkısınden bırı dıyerınden hoslanır

• Evet
    68% (19)50% (23)57% (42)Oy Ver
  • Hayır
    32% (9)41% (19)38% (28)Oy Ver
  • Bence...
    0% (0)9% (4)5% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• biri gay diğeri lezbiyen olursa olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• olur tabii ki, olamaz zihniyetinin mantığı bana göre ; ya etrafında hep abaza kız/erkek sapıklar doludur (yazık) öyle görmüşsün demek, ya da kendi öyledir. bana göre olamaz diyen ile damacanadan tahrik olanın mantığı aynıdır; karşı cinse bakınca normal insan gibi konuşunca tahrik olunuyorsa bunun neresi insanlıktır. olamaz demek o zaman onu diyenlerin hem cinslerinin sevgilileriyle bile aynı ortamda bulunup konuşamayacağı anlamına da gelir, bu kadar sapık olmayın. Harem seramlık, yobaz zihniyet hızla yayılıyor herhalde.

0|0
    0|0
  • hayır olamaz, olur diyen kendini kandırır, şimdi ben arkadaşım olabiliyor diyen bir sürü kişi olacaktır, ama şimdi olmadığı yarın olmayacağı anlamına gelmez
    muhakkak bir gün kız ya da erkek cinsellik ister... böyle bir çok olaya şahit oluyoruz

1|0
    0|0
  • Olabilir, çok kız arkadaşım var. Birbirimize dertlerimizi anlatırız, güzel vakit geçiririz, kavga da ederiz ama gerçekten arkadaşız, arkadaştık daha doğrusu.

0|0
    0|0
  • Ateşle barut asla..

1|0
    0|0
  • Olabilir bir sürü kız arkadasım var.

0|1
    0|0
  • Siteyi şöyle bir karıştırırsan kankama aşık oldum konulu çok soru bulursun e bizim sorunun cevabı da delili de burada

0|0
    0|0
  • Evet ama bir olamadık 6 senedir kız arkadasım bile yok.

0|0
    0|0
  • Ne alaka olur tabi durup dururken niye hoslanayim

0|0
    0|0
  • aynı yaşıtlarda değil v çokta güzel değilse olabilir. güzel olursa ben dayanamam abi arkadaş flaan... ama yokta değil elbette var güzel kız arkadaşlarım. arkadaşınız yanii... ama hoşlandığım birine arkadaşım diyemem (:

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Niye olmasın ki.

0|0
    0|0
  • evet olabilir örnek verıyorum ben ile @veronic :)))

0|0
    0|0
  • Olmuyo ama sunu bilin hoslanan kizsa asla solemez. farkedersen caktirmadan uzaklas arkadas ayana her şeyi yapabilir ;) ucuz yirttigim durumlar oldu :)

0|0
    0|0
  • Bakiyorum herkez bencemi gorup bu soruya başlamiş :D

0|0
    0|0
  • Geç artık şu mallıkları ya. Kamboçya kızları bile sizlerden daha zeki daha sosyal daha sevilesi

0|0
    0|0
    • Neden oyle dusunyosun bay cok zekı (!)

• sen bir k erhaneye git en biraz terbiye alırsın!

• Senın aldıgın terbıyeyse saol ben almıyım

• Hayir

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • gayette olabilir kız arkadaşlarım var

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasin.

0|0
    0|0
  • Genelde bu arkadaşlık aşka dönüşüyor zamanla dikkatli olmak lazım

0|0
    0|0
  • Olabiler

0|0
    0|0
  • olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olur tabi..

0|0
    0|0
  • Evet olur. Kardeşi gibi gören insanlar çok

0|0
    0|0
  • Olabilir tabi.

0|0
    0|0
  • ben oldu 12 yildir ereke arkdasim var... herseyimi onla paylasirim hic oyle bisi olmadk... o j sanin karKterile bagli bence... nasil gozle bakarsan oyle...

0|0
    0|0
    • yarın olmayacağına garanti veremessin sen verirsin belki ama erkek veremez

• @Olasılıksız12... ozaman arkdasligimi bozarim... tek allahin selamini veririmm...

Yükleniyor...