Tamam bir aptallik yaptim ve haksiz yere kucuk dustum. Yardimci olandan Allah razi olsun +1 ?

bir yurtta kaliyorum. Zor arkadas edinen biriyim o yuzden 2,5 aydir yalniz takiliyorum. Kisilik bozuklugum var ve bu konuyada cok takiliyorum. Ve yurtta tuhaf oldugumu tabiki farkettiler. bir kac kisiye oturup anlattim. Ve o anlattiklarimdan birini cooook seviyorum.(asiye) Neyse buraya takilmayalim direk olaya geceyim. Geceleri uyuyamayan biriyim. bir gece yemekhaneye gittim coook sevdigim bir kiz arkadas vardi,(asiye) bana dediki gelme git yakalanirsak ceza aliriz, bende tamam dedim yatakhaneme gittim. Yine ayni gece Kaldigim yatakhanede de bir kiza seni seviyorum filan diye biseyler dedim gir gir olsun diye biraz satastim filan (sevdigimden degil) adida elvan. Neyse sonra kiz kalkti lavaboya gidiyorum dedi gitti, bende ac oldugum icin kalktim tekrar yemekhaneye gittim. Sonra gittigimde yatakhanemizden kalkan o arkadas (elvan) yemekhaneye gitmis ve ben az once yemekhaneye gittigimde beni kovan kizda ordaydi, oturmuslardi muhabbet ediyorlardi. Sonra ben gelince yemekhanedeki o arkadas (asiye) tekrar gidin filan dedi ama gitmedik. Sonra ben camdan hava alicam gidicem dedim. Havami aldim giderkende tikinip gideyim atistirmalik biseyler yedim. Sonra elvan ayaga kalkti bana bagirdi. Pesimden geliyorsun yilisikmisin kendinden sogutuyprsun filan dedi. Cokk alindim halbuki oyle bir niyetim yoktu ve durduk yere diger kizada rezil oldum (asiyeye) Ki ben asiyeyide cok seviyorum. Hic bir cevap vermedim ve agladim ve onlarda gorduler iyice rezil oldum. Simdi ben bu sekilde kucuk dustum ve bunu nasil duzelte bilirim. Ve elvana gununu nasil gosterebilirim.(zararin neresinden donersen kardir)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yemekhaneye gitme.😀

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sorunlu oldugun yazilarindan ve insanlarin dusunce ve laflarini ne kadar onemsediginden belli oluyor. Muhtemelen sevilmek icin kendin bile olamiyorsundur. Kazik yiye yiye buyuyeceksin kucugum. Kendin bulmalisin onurunu nasil koruman gerktigini

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• şeytan lazım buraya. kafayı zehirlemek için.

0|0
    0|0
  • Konuyu Asiyeye anlat yanlıs anlasıldını ve diyelim sizin dediginiz. Gibi haksizim o zaman ben sizden özür dilerim de. hersey sevgiye dönüşür

0|0
    0|0
  • Durumu olan okusun şunu.

0|0
    0|0
  • 2 side senin arkadaşlığını hak etmiyo. Muhabbetini kes onlarla bence..

0|0
    0|0
  • elvan ayıp etmiş :) ilaçlı gazoz ver elvana :) sonra da yurt şakası yap :) yok hiç uğraşma boşver.

0|0
    0|0
    • Cok sinirim bozuldu ams gercekten

• yumurtanın akını ve şekeri karıştır, sperme benzesin, elde ettiğin karışımı elvan çok uyuduğu bir zamanda elvanın bir tarafına dök. olmaz heralde.

• sen kimi sevmiyon *

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kisilik bozuklugu var demissin neyin var tam olarak

0|0
    0|0
    • bir ayrintiya takilmayin. Ben sadece yardim istiyorum. Ha illa merak ettiysen biraz tuhaf biriyim..

• Baya merak ettim evet

Yükleniyor...