Güzel kızların kaderi bu mu olur?

Güzel bir kız olduğumun farkındayım çevremdeki insanlarda böyle söylüyor fiziğimde güzel uzun boyluyum manken gibi kızım. Ama şunu anlayamıyorum bana yaklaşan erkekler hep cinsel amaçla yaklaşıyor. ilişki kurmak ya da sevgili olmak istemiyorlar. benim yanlış bir hareketim yok ya da o türden bir kız olmadığımda belli ama buna rağmen neden erkekler hep bu amaçla yaklaşıyor gerçekten deliricemm? yardımmm?

0|0
12|42

En İyi Erkek Görüşü

• senin tanıştıkların yavşak çıkmış o zaman

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim sorucağm soruyu sen sormussun aynn öyle bu devirde erkek kalmadı hepsi şeyinin peşinde açık konuşmak gerekirse.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Çok saçma :) bir erkek ne ister? yanında ona yakışacak hatta herkesin beğeneceği bir kadın olsun ister. Üstüne bir de kız kendini geliştirmiş nerede nasıl davranması gerektiğini biliyorsa akıllı adam pamuklara sarar sarmalar öyle hatunu. O tür kız olsan olmasan farketmez etrafındaki insanlara bir bak bir de hoşlandığın erkek tiplerinin genelde cinsel çekimi yüksek libidolu ya da uçuk tipler olma ihtimali de olabilir. Sonuçta güzel kızım fiziğim on numara manken gibiyim bana gelen erkek manken gibi olsun yakışıklı olsun zengin olsun havalı olsun istiyor olabilirsin :) hepsini bir arada bulmak çok zor dalgalanıp durulmuş birini bulman gerek :)

0|0
    0|0
    • bulamıyorum malesef.

• evet betimlediğin.

• Bol şans o zaman pek de kader değil sorunun cevabı senin tercihlerinin sonucu. Mutlaka deneme yanılma yöntemiyle kendine en uygun insanı bulacaksındır :) herkesin hayalleri herkesin beklentileri var umarım beklentilerini en iyi şekilde karşılayan adam bir an önce çıkar kendine ;) kadersizim deme ama benim tercihim bu de bundan sonra

• haklısın öyle yaklaşılır genelde ama eğer rahatsız oluyorsan sen de seni sen olduğun için sevecek, sana değil de duygularına dokunan birini bekle.. unutma ki güzelliğin zekatı da iffettir.. eğer zekatını paylaşırsan sonun hep böyle devam eder

1|0
    0|0
  • " Güzellik, bir canlının, somut bir nesnenin veya soyut bir kavramın algısal bir haz duyumsatan; hoşnutluk veren hususiyetidir. Güzellik, estetiğin, toplumbilimin, toplumsal ruhbiliminin ve kültürün bir parçası olarak incelenir ve kültürel yapılanmada son derece ticarileşmiştir."

0|0
    0|0
  • bu devirde düzgün birini bulmak zor

2|0
    0|0
  • Kızın birine kölen olabilir miyim diye atılan mesaji gördükten sonra bu tarz her şeyi normal karşılıyorum 😂 köle olmak ne lan?

2|0
    0|0
  • Fiziğin için ya da güzelliğin icin yaklastigi icin ciddi dusunmuyorlar ama karakterini bir elden gecir sonra karsindaki kisi seni tanimadan sevemez tanidikca sever niyetin neyse ilk basta o. kisiye soyle zaten karsindaki kisinin niyetini anlarsin bir sure sonra

0|0
    0|0
  • Şerefsiz unvanına sahip olmak için unuversite bitirmek gerekmiyor

0|0
    0|0
  • Sana hep adi uckuruna duskun erkekler denk gelmis de o yuzden senin dis gorunusun ile alakasi yok guzel bir kiz olmasan da sana o sekilde yaklasirdi onlar

1|0
    0|0
    • sanmıyorum çirkin kızla seks yapmak isteyeceklerini çünkü bu erkeklerde çirkin değil ki

• Fark eder mi orasi guzel cirkin ayirt etmiyor emin olabilirsin insani gozu dondugu zaman herkes gozune guzel gelir yeterki yaklasmayi bil

• Yas gurubuna ilgilidir zamanla daha düzgün seni sevecek değer verecek kişilerde çıkacaktır karşına tabi görmeyi becerebilirsen

0|0
    0|0
  • Guzellik cekicidir ilk intiba olarak yaklasma ve seninle iltesim kurmak isteyenlerin cok olmasi da iyi iletisim kurduktan sonra sen zeki bir kiz olarak sohbetinde oldugu akilli da oldugunu belli ediyorsan ve adamlarda kaciyosa kacsinlar kalanlar seni gercekten tanimak isteyenlerdir

0|0
    0|0
  • İlişki kurunca ya da sevgili olunca ne oluyor cinsel amaçla yaklaşınca ne oluyor. Ben tam ayıkmadım bu işi?

0|0
    0|0
    • ben sevgili olmak istiyorum ama karşıma çıkan erkekler cinsel amaçla çıkıyorlar

• bunu bilmiyorsan ben sana bunu açıklayamam yaşamak lazım

• durum şu olabilir eğerki dediğin gibi güzelsen ve adab lıysan "düzgün" erkek dediklerin senin dolu oldugunu onların ligleri dısında oldugunu falan düşünebilir ya da "bana bakmaz" diyebilir , diğerleride çekinmezler genelde ve sonuç bu olur , sen adım atarsan belki olabilir ama bilmiyorum yani.

0|0
    0|0
  • Açık saçık giyinmiyosan haklısın yani herkes her güzele yazdığı için kim seviyor kim sevmiyor anlamıyorsun bence uzun bir süre sadece mesaj olarak konuş illa ki bulursun

0|0
    0|0
  • Nedense bunun senden kaynaklandığını düşünüyorum. Bir kızın güzelliği ya da çirlinliği ile alakası yoktur erkeklerin bu şekilde yanaşmasıyla. Kız erkeklerin gözünde öyle görünüyorsa erkekler gelir. Yani biraz hal ve hareketlerine dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
    • ya kardeşim siz anlamıyosunuz galiba giyimim kuşamımda hiç bişey yok hareketlerimdede hiç bişey yok. nasıl kızlar erkeklerin gözünde öyle görünüyor merak ettim?

• Rica ederim.

• peki size bir şey daha soracağım onada bu şekilde sesli cevap verirmisiniz? Erkekler nasıl kızlara aşık olurlar. yani onların dikkatini bu şekilde çekmek için nasıl olmak gerekiyor?

• Güzel olduğunu söyleyen çevrendeki insanlara sor.

1|0
    0|0
  • bunun sizinle bir alakası yok karakter sahibi kaliteli biri ile denk gelmemişsiniz ki bu ortamda imkansıza yakın..

0|0
    0|0
  • Hiç yakışıklı olmadım o yüzden bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Doğru kişiyi bekle elbet düzgün biri çıkar

0|0
    0|0
  • üzülme tamam gel ben senle evlenicem gel

0|0
    3|0
  • Çünkü biliyorlar senin gibi güzel kızlar, öyle tipsizlere bakmayacağını o yüzden seni sevemiyorlar :D

0|0
    0|0
  • hareketlerin, tavirlarindan oyle anlasiliyor olabilir

0|0
    1|0
  • O kadar rahat olmalarına izin verme sen de.
    Senin duruşundan kaynaklanıyor muhtemelen

0|0
    2|1
    • nasıl bir duruşum var sanki gayet normalim açık saçıkta giyindiğim falan yok

• Onu seven erkek vardir ama bakmaz ona pice gider mundar olur vs vs

0|0
    0|0
  • karakterinden taviz verme sabırlı ol hakkını alacaksın acele etme

0|0
    0|0
  • malesef bazı erkeklerden kaynaklanıyor bu sevenı bulmalısın

0|0
    0|0
  • Çıtayı yükseltmeye çalışıyorlardır.. Güzel kızla seks 10 puan..

0|0
    0|0
  • Güzel bir kız olduğumun farkındayım dedin, orada bitti herşey.

0|0
    0|0
  • Erkek sokma hayatına olsun bitsin. zor mu bunu yapmak

0|0
    0|0
  • Doğamız gereği

0|0
    0|0
  • Gel ben sana iyi niyetle bakarım korurum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 11

• Bende yıllardır aynı dertten muzdariptim.
    Çünkü sana yetemiyceklerini biliolar bence yapabildikleri tek şey nabız yoklamak. Aşık edemem ya da etsemde kiskanirim kaldiramam ya da daha iyisini bulur giderse kafası. En temizi cinsel açıdan olursa olur düşüncesi.

2|1
    0|0
    • valla tamda üstüne bastın tam olarak bu galibaa

• inşallah canım benim teşekkür ederim..

• Bu yorumuna kesinlikle katılıyorum bir kız bir durumu en iyi bu şekilde açıklar heralde. Çünkü banada normal biri hiç denk gelmedi. Hepsi cinsellik eve götürme peşinde. Bende bir sorun var sanıyordum ama sizde yaşadığınıza göre sorun erkeklerde.

• O turden su turden bu turden olmakla alakasi yok cogu insanin genel amaci cinsellik, uzak dur tersle yapcak bir sey yok

0|0
    0|0
  • en kolayı takmıcaksın boşver.

0|0
    0|0
  • Senin hatan yok bu devrin erkekleri baya bozulldu

0|0
    0|0
  • Banada hep sapıklılar denk geliyor asjs. Sende sorun yok takma

0|0
    0|0
  • bence yeterince mesafe koymuyorsun onlarla arana

0|0
    0|0
  • Aynı sorun heryerde ayni demekki kalmadi o güzel saf seven adamlar

0|0
    0|0
  • O boya o fiziğe bende sarkintilik yaparım jsjjsj

0|0
    0|0
  • sende sorun yok tabi.. erkek ler de sorun çoğu p-i-ç

1|0
    0|0
  • allah kolaylık versin yapıcak bişey yok...

0|0
    0|0
  • Yüz verme gerisini boşver fesatlar fesaat 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...