Bir iste calismaktan korkuyorum?

Calismak para kazanmak cok istesemde fobi gibi bisey bu bende. korkuyorum benim gibi bu duyguyu yasayan var mı. guzelim ve gayet duzgunumde. ama korkuyrm

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende korkuyorum zabağnan sıcak yataktan çıkıp işe gitmek of ben çalışamam ömrüm boyunca

0|0
    0|0
    • Calismak icin cok guzeliz bence😂😁

• Dimi ama insani dellendiriyolar 😀

• Hemde nasıl :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Öncelikle belirttiğiniz için söylüyorum; iş hayatında kimse kimseye kara kaş kara göz için para vermez ; veriyorsa şayet karşılığını bir şekilde ister (!) , çalışmak kadar güzel bir duygu yoktur güzeldir, kendi emeğinizle istekleriniz alacaklarınız her ne ise , her ay hepsini birer birer gerçekleştirirsiniz... Ayrıca kaliteli zaman nedir bunu öğrenmiş olursunuz, sorumluluk almayı , neyi nerde nasıl yapmanız gerektiğinzii, insanlarla nasıl konuşmayı öğrenirsiniz ve daha bir sürü konu, en azından güzellliğinizi bir konuda ön plana atmamanız gerektiğini öğrenirsiniz, çünkü işveren size değil yaptığınız işe bakr...

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ☺güzelliğimi belirtmemin nedeni girdigim yerde bisekilde rahatsz ediliyo olmam. oda bni etkilemis olablir oyuzden yazdm

• Bence korku değil çekingenlik , sonuçta çalışacağın yerde hayatında tanımadığın insanlar olucak zamanla alışıyor insan :)

1|0
    0|0
    • Devamli ayni yere gtmek de sıkıcı birde😵

• Yapcak bişey yok o zaman sende devamlı iş değiştirirsin aynı yere gitmezsin:)

• Hırsızlık yapmadığın müddetçe her zaman el üstünde tutulacaksın. Oturup durduğun hata hemen iş ara :D Günlüğü 40 liradan aşağıda çalışma ben sana diyim yamyam dolu :D

1|0
    0|0
  • Neden korkuyosun once onu bilmem gerekir basaramam yaoamam diyemi korkuyosun yoksa topluma girmekten mi utanıyosun neden yaniii

0|0
    0|0
    • Hepsi var

• Parayi bulunca unutrm sanmıyorum 😂

• canın sağ olsunn :)

• Sadece alışman lazım ilk adımı at gerisini düşünme

0|0
    0|0
  • Neyden korkuyorsun onu söyle :D

0|0
    0|0
  • Bir yerde çalışmak ile güzellik arasındaki doğru orantıyı çözemedim.

0|0
    0|0
  • bende korkuyorum. ama girince alışıyorsun.

0|0
    0|0
  • Bende öyle her işte çalışamıyorum kafamda ki işi yapıyorum şu an

0|0
    0|0
  • güzelliğinle çalışmanın alakası ney_?

0|0
    0|0
  • İş ile güzelliğini aynı soruda birleştirebiliyorsan korkmakta haklısın derim.

0|0
    0|0
    • Neden diye bir sor? Her girdigim yerde igrenc bisekilde rahatsz ediliyorum birileri tarafndan

• Evet haklisin :) tavsiyen icin çok teşekkürler

• Rica ederim.. Başarılar.

• Bende kendime guvenemiyorum ya kötü olay yasarsam ne bileyim mudur veya musteri beni ezmeye kalkarsa bana falan diye

0|0
    0|0
  • bir şirketin bölge parzarlama şefiyim. benim yanıma senin gibi bir kız verdiler kızın işi sadece yanımda durmak kız ondan bile korkuyordu ya :(

0|0
    0|0
    • Ahahaha okadar demedik. Ben disardan kendine guvenen biriyim iletisimimde iyi ama icten ice korkumu yenemiyorum.. psikolojik olarak sadece

• yok kız baya büyük bir firmada çalışıyorum rahat ol yani :D

• Hayatinda basarilar 😀buyuyunce bnde olurum belki kismet 😄

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendine guvenmekle baslaya bilirsin is hayTina atılmakla ve bununla beraber cevrenin genislemesi kendine ozguven verecektir...

1|0
    0|0
  • Daha önce kötü iş deneyimlerin olduysa ondan olabilir. Kendine uygun işi bulursan sorun yaşamazsın.

1|0
    0|0
  • Aha resmen orda bir kendimi gordum

1|0
    0|0
    • Sende mi 😁yanliz degilmsm

• Oda yetmez gibi insanlarin tribini stresini cek 😱

• Al benden de o kadar. Nolur yani oglen 12de ise gidip 5-6 gibi ciksak? Istedigimiz saatte yemek ve sigara molamiz olda? Maasimiz 3000 olsa nolur? Valla bak yine sinir oldum

Yükleniyor...