Hiç arkadaşım yok insanları anlamıyorum?

Gençler iyi geceler
Üniversiteye bu yıl başladım başladığım sıralar uzun bir ilişkim vardı ve o kötü bir şekilde bitti tabi ben bu sırada pek iyi durumda değildim yeni yeni toparlanır gibiyim. Bu süreçte ne dışarı çıktım ne bir etkinliğe katıldım ne de arkadaş edinmek için çaba harcadım kendimi verebildiğim kadar derslere vermeye çalıştım. Ve şu an hiç arkadaşım yok kendimi kötü hissediyorum ama bölümümdeki hemen herkes çok ukala neden böyle onu da anlamıyorum kafa yapıma göre birini bulabilir miyim bilmiyorum sizce neyapayım

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• zaman ilerledikçe insanlarda kahpeleşiyor bu devirde yalnız kaldığına şaşırmadım çünkü sen çok masum bir insansın bunu yazdıklarından anlayabiliyorum, herkezi hayatına sokma herzaman kaliteli bir duruşun olsun insanlar seni merak etsin kendine iyi arkadaşlar edin insanlar seninle takılmak istesin her zaman farklı ol yani '' farklı ol derken olduğun gibi ol ama farklı bir duruşun olsun yani '' biraz saçmaladım gibi ama anlıyorum seni canım benim :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumun için yazdıkların mutlu etti beni anladım demek istediğini dikkate alıcam :)

En İyi Kız Görüşü

• inan herkesin sınıfı aynı. kime sorsam sınıftakler ukala diyorlar yalnz deilsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...