Rus Kızları-Abaza Türk Erkeği Dimi?

Biraz önce birkaç konuya baktım, bir tane de bence okudum. Benceler ve sorularda iskandinav erkekleri, fransız erkekleri falan vardı. Yorumlarda kızları görseniz ağızlarının suyu aka aka yok işte yansam da bunlar söndürse falan fıstık bir ton yorum yapmışlar. Ama bir erkek rus hatun çok güzel deyince kıyamet kopuyor. Hemen abaza damgası, nankör damgası. Madem erkek nankör oluyor siz çok mu farklısınız? O zaman şöyle bir anlaşma yapalım siz ülkeyi terkedin rus hatunları gelsin buraya sizde çok sevdiğiniz iskandinavların yanına gidin nasıl mübadele? Güzel değil mi? En azından eşitlik olur ota boka bir kız güzel deyince "ayy, abaza sapık" damgası yemez erkeklerin hepsi.

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Siz rusları saplantı haline getirdiniz ama yapılan bencede yakışıklı erkekler Fransızdı. Orası İtalyada olsa aynı şeyler söylenecekti. Ve emin ol bizde birinin kaslı fotoğrafını paylaştığımızda ya da senin deyiminle ağzımızdan sular aktığında kezban damgası yiyoruz.

2|0
    0|0
    • Ben hiç görmedim bu zamana kadar ağzınızın suyu akarak baktığınz erkeklere bizim erkeklerin size kezban dediğini ben hiç görmedim. Orası italyan da olsa kanadalı da olsa farketmez. Biz nasıl abazaysak siz de öylesiniz o zaman.

• İki türde kendi milletinden insanları pek ideal görmüyo ama sonunda iki türde kendi milletinden biryle evlenecek (çoğunluk)

• Aynen öyle, tükürdüğüm kaptan yemek yemeye mecburuz yalandan da kapı kirletmenin manası yok.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Artık rus kızı türk erkeği-türk kızı italyan erkeği tarzı sorular görmekten sıkıldım l*n yetherrrr
    Toplaşıp gidin hepiniz ülkeden

2|0
    0|0
    • Farkettiysen rus kızı istiyorum veya fransız erkeği iyidir demedim. Eşitlikten bahsediyorm.

• Izmire gelmen yeterli dostum burada samimiyet var 😃

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Rusların anasını zikeyim. Ukraynalılar buraya gelsin veya finliler, iskandinavlar. Bu içimizdeki çürükleri de iskandinavlara iteleyin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...