Genç arkadaşlar neden kitap yazmak, bilimle ugraşmak yerine aşkla kafayı bozuyor?

Felsefe yapın efendiler.. bilimsel bir makale okuyun.. tarihinizi araştırın..

0|0
12

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• evet aynen dediğini yapıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi kardeşim sana bilimle cevap vericem. Maslow diye bir abimiz var psikiyatr kendisi, ihtiyaçlar hiyerarşisi var diyor ki ihtiyaçlar sırayla karşılanır, piramidin tabanında yeme içme barınma cinsellik vardır, bu ihtiyaçlar karşılanmadan piramidin bir üstüne çıkamazsın, şimdi sosyolojiye yani toplumun dinamiklerine geçiyorum. Kulağını 4 aç. Bizim halk Rte'nin soygunlarına olsun çalışıyor tabi ki çalacak diye bakıyor. Açlar yani. Devam ediyorum okuyorsun demi dingillik yapma oku. Cinselliğe geldik, islam, kadının türklerde namus sayılması vs gibi konulardan mütevellit kızlarımız da veremiyor (anlıyorsun değil mi) ee bu da karşılanmadı, diğer ihtiyaçlara nasıl geçicek bu toplum bu insanlar nereye sıçacaklar? Anlattım bence. Benim de her soruya meme yazmamın sebebi bu, tokum evim de var ama çevresini yalayacağım bir meme yok ki y. lissansımı yapayım bilimle uğraşayım, aha burada karı kız kovalıyoruz işte.

1|0
    0|0
  • bilimle ugrascak kadar zeki degilim kitap yazmak falanda karnımı doyurmuyor. bir zamanlar aşk ruhumu beslerdi ama artık onlada ilgilenmiyorum. kısacası yasamayı bıraktım. benim nedenim bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...