Bu durumu ne çözecek ne yapmak gerekir sizce?

Insanlar çok kafama takiyorum. Özellikle son günlerde daha bir takmaya başladım. Olumsuz yönlerine odaklandım kaldım. Annem sevdiğin işleri yap diyor bir şeyle meşgul ol diyor ama ben komedi izlerken bile insanların hatalarını düşünüyorum. Çocukken bir akrabamla sık görüşürduk. Hep insanlara kızardı acaba onun etkisinde mi kaldım bilmiyorum ama bir türlü aşamadim. Ilac da kullanıyorum. Olmuyor. Zehir ettim hayatı kendime.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Depreyon baslangici pozitif dusunmeye calis cok boktan bisey ilerlerse baya sikinti gecmis olsun

0|0
    0|0
    • Başlangıç mi?
      Ben ilkokuldan beri hassasim. Liseye başladıktan sonra iyice psikolojim bozuldu.

• Bilmem ama sen baya cokmussun piskolojik olarak dicek bisey yok pozitif olmaya calis gene hic yoktan iyidir istersen takip edebilirsin beni yazabilirsin de elimden geldigince cevap vermeye calisirim

• :))

Erkekler Ne Diyor 4

• bende oyleyim hatalar surekli bir seyler ariyorum yaa ayniyiz sadexe farkli takintilarimiz var asla ilac almaa bu iyi bisey

0|0
    0|0
  • Bence bir blog aç kendine. Eleştirmekte yetenek ister ve dünyaca ünlü eleştirmenler var, köşe yazarları var. İlaç kullanmanı gerektirecek bir durum yok.

0|0
    0|0
  • şimdi bişey desem onuda kafaya takacan :D

0|0
    0|0
  • Takmıcaksın kafana iyi düşünmeye çalış ve ilaç kullanma gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...