Allaha küstüm sizce günah mı?

22 yaşında hiç sevgilim olmadığı için butun arkadaşlarımn sevgilisi var etrafımda heps mutlu huzurlu gmzleri gülüyor umutlu mutlu ben de bir o kadar yanlız çok kötü bir insanım galiba haketmiyorum mutlu olmayı
Onlara imrenmeye başladım yaş ilerledikçe karşıma kimse çıkmıyor bende Allaha küstüm çarpılacak mıyım artık onunla konuşmuyorum

Güncellemeler:
Kimse beni anlamıyor
Sevmek te sevilmek te yemek içmek gibi değil mi hiç yemek yemedim hiç su içmedim heoiniz müslüman bir ben böyle konuşrum diye neyse

0|0
19|69

En İyi Erkek Görüşü

• Yuru git manyak

5|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 68

• Ateş seni çağırıyo !

4|3
    0|2
  • Benim de hiç olmadı. Her sevgili birbiriyle evlenmiyor ya. İlkin sonun olsun. İlk sevgilin evleneceğin kişi olsun. Yoksa burada çok duyuyoruz kullanılan kızları. Kendinize yazık ediyorsunuz. Bir de bunun için Allah'ı suçlama sakın.

1|0
    0|0
  • Mantık terk. .

2|0
    0|1
  • bir sevgilin yok diye mi? diyecek bir şey yok

3|0
    0|1
    • gayet normal bir şey. O bir kız çocuğu sevgie ilgiye alakaya ihtiyacı vardır. Sevilecek korunacak sahip çıkılacak!

• @TürkErkeğii takip etmek bu sevişmek değil. Takip ettiklerimin hepsinin yorumları ve soruları ilgimi çektiği için. Bu sitenin amacı da sohbet etmek görüş paylaşmak EIG seçmek değil mi? Ne kadar abazan olduğun buradan belli oldu.

• @TurboluToros yorum yaptığıma pişman ettirme gerizekalı gibi konuşma lütfen sitede tek bir kişiye bile mesaj atmadım sen atmadım diyebilir misin? neyse suçlu benim çünkü seninle muhattap oldum ne yaparsan yap

• Ahahaha hiç güleceğim yoktu. Karınca aslana sana küstüm diyo. Çok da umurunda olacakmış gibi :D

2|0
    0|0
  • Allah çarpmaz sevgili kardeşim böyle çarpıklıkları düzeltir. Şimdi ben 25 yaşındayım ve ömrümde bir tane kız cıktı karşıma 3 bucuk sene birlikte olduk isteme nişan vb ve evlilik üstü gitti ayrıldık herşey bitti bende şimdi küseyimmi imtihan bu bak benim durumuma sakın bir daha deme derhal tövbe et ve düşün rabbim seni nasıl koruyor bu sitede o onun elinde bunun altında kimin ne b*k oldugu belli değil bu kadar günaha girmeye gerek mi var bence bu bizim için cok karlı rabbim bize en güzelini vericektir inşallah vesselam

1|0
    0|1
  • Tavşan dağa kusmus.. neyse.. Allah da senin sevgililerinin derdine düşmüştü zaten.. Evleneceğim de bak nasıl mismetini çıkarıyor karşına

1|0
    0|1
  • Arkadaşlar ALLAH'ın düştüğü duruma bakarmısın? Bir ergenin tafra ve nazı bizzat ALLAH'a yöneltiliyor... Yüce Rabbim sen nelere KÂdirsin millet aynaya bakıp neden diye sormuyorda suçu sana atıyor?

Nisa suresi 79 (Sana ne iyilik gelirse Allah’tandır. Sana ne kötülük gelirse kendindendir.)

Hak etmişsin babalar gibi :)

0|0
    0|0
  • Sevgide ihtiyaç haklisin ama bunun suçu allahta degil sende. Sevilmek istiyosan önce sevmeyi bileceksin.

1|0
    0|0
  • ilkokul beyni

1|0
    0|0
  • Allah'a sırtını dönme. Bir abi tavsiyesi.

2|0
    0|1
    • biri neden bana - vermiş anlamadım. Zamanında ben de küsmüştüm sevdiklerimi benden aldı diye emin ol daha çok bataklığa batıyorsun ta ki onun yoluna tam dönene kadar.

• Allah akıl fikir ihsan etsin sana.
    Gerçekten durumun vahim.

3|0
    0|1
  • Kendi içinde mutlu olmayı becermek zordur ama emin ol ki bunu becerirsen sen ve çevrendeki farklılıkları göreceksin

1|0
    0|0
  • :) seni hic hatirladi mi bir dusunsene.. yalnizsin.

1|0
    0|1
  • Dedim : Çok yalnızım?

Dedin : Ben ki sana çok yakınım.

(Bakara 186)

Dedim : Evet biliyorum, ama ben senden uzağım. Bende sana yakın olabilseydim?

Dedin : Rabbini sabah akşam yüksek olmayan bir sesle kendi kendine ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret.

(Araf 205)

Dedim : Bu da senin yardımını ister?

Dedin : Allah? ın sizi bağışlamasını istemez misiniz?

(Nur 22)

Dedim : Tabi ki beni affetmeni çok isterim?

Dedin : Öyleyse Rabbinizden bağışlanma dileyin, sonra ona tövbe edin? gerçekten benim Rabbim, esirgeyendir, sevendir.

(Hud 90)

Dedim : Bunca günahım var, hangisinin tövbesini yapayım?

Dedin : Allah bütün günahları bağışlayandır?

(Zümer 53)

Dedim : Yine gelsem bağışlar mısın?

Dedin: Allah? tan başka günahları bağışlayacak olan yoktur?

(Ali İmran 135)

Dedim : Rabbim benim senden başka kimim var?

Dedin : Allah kuluna yetmez mi?

(Zümer 36)

0|0
    0|0
  • Selam Hanımefendi aradığınız beyfendi ayağınıza geldi :D

1|0
    1|1
  • Bukadar buyuk bir gerizekalilik var olamaz saka yaptgini soyle bana gercekten sizig gibi luzumsuzlar yuzunden hesabimi kapatcam iki pirim yapmak ocin namusunu satanlat bitti simdi dinimi oyuncak ediyosunuz yaa nekadar basit insanlarsiniz.

2|0
    0|0
    • Özür dilerim ama gerçek sevgi demeliydim belki de herkes yerden yere vurdu beni

• Benden ozur dleme allaha tovbe et. Ve unutmaki carpilmak sadece fiziksel olmaz dua et ruhun carpilmasin o daha kotu herseyin bir bedeli bir cezasi var bu yaptigin kucuk oyunnda Allah senden once farkinda.

• Allah'ı bilmem ama bu aralar çok dalgınsın karşıdan karşıya geçerken sağına-soluna bak, kamyon çarpabilir.

1|0
    0|2
  • Snki eskiden konusabiliyodun sgvcy

1|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • Ben de küstüm kardeşim. İnsan sevdiğine sitem eder. Onu unutma yeter...

0|0
    0|0
  • Seni unutmuş bile

0|0
    1|1
  • Allah niyetine bajar seni seviyorsa karşına birini çıkarır..
    Hz. Adem de cennetteysen sıkılıp Rabbimizden eş dilememiş miydi?
    Sen de naz yapıyorsun.
    Ama yine de aklını mantığını kullan küsme bence.

0|0
    0|0
  • Hımmm yazık... :(
    Bana da daha çok yazık o zaman :S

0|0
    0|0
  • kuzum 32 yaşındayım benim de yok ama ben Allah'a ne küsüyorum ne şikayet ediyorum. O benim için benden daha işyisini bilir ve takdir eder diyorum ve biliyorum

Senin mantığına göre benim Yavuz Sultan Selim köprüsündeki Vinç'e çıkıp 360 mt aşağı atlamam gerek deli :-)

0|0
    0|0
  • Bir sevgilin yok diye küsebilirsin tabi ama o seni sevdiği için iki gözün var yalnız beynin yok ya da var kullanamıyosun varlığı yokluğu bir

0|0
    0|0
  • Çarpıldığın için bu halde olmayasın 😄

1|0
    0|1
  • fare dağa küsmüş dağın haberi yok sen ona muhtaçsın o sana muhtaç değil dostum tövbe et belki böylesi senin için daha hayırlıdır

0|0
    0|0
  • allaha küsersen oda sana küser.

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    38

Kızlar Ne Diyor 19

• Size aciyorum

0|0
    0|0
  • Allaha küstüm ahhshahHzhhzhhs kriz geçirdim aqjqjjjakajakjajajaj

1|0
    0|0
  • İzleyip gorecez bende merakla bekliyorim, carpilirsan haber ver tamam mi :)

1|0
    0|0
  • bu zekan yüzünden kimse karşına çıkmıyor belkide

1|2
    0|0
  • Tam tersini yapman gerekmiyor mu? Küsmesen de tanrıyla konuşsan ve nedenini anlamaya çalışsan?
    Hani her işte bir hayır vardır, hani sabrın sonu selamettir falan derler..
    Acelen ne nasılsa biri olacak

0|0
    0|0
  • Çarpsın belki düzelirsin

0|0
    0|0
  • genelde sarhoş gezer. korkma sana çarpıcam derken gidip kapıya filan çarpar şapşik

0|0
    0|0
  • Kimsede kusur aramamalısın kendinde bile. Hayırlısını iste. Belki Allah seni şu an koruyor haramlara bulaşma diye sevinmen lazım. Bir gün sen eğer Hayırlısını dilersen Allah elbet karşına birini çıkarır.

0|0
    0|0
  • Trip atsaydın keske.

Tovbe ya.

0|1
    0|0
  • Şaka mısın

0|0
    0|0
  • Tövbe tövbe.

0|0
    0|0
  • Tövbe et

0|0
    0|0
  • Hasta misin ya

0|0
    0|0
  • Kafan iyimi? Ciddi ciddi soruyorum

0|0
    0|0
  • Tam aynı ben diyecektimki yazının sonunu okuyunca vazgeçtim. Allaha küsmek nedir.. Töbe est..

0|0
    0|0
  • Rahat hayatini yasiyorsun iste,

0|0
    1|0
  • Allah baska islerle mesgul oldugu icin trip atmadan sen kustugunu anlamaz

0|0
    1|0
  • hahahahha nasıl insansınız yaa :D

0|0
    0|0
  • Sırf tokmakçı bulamadın diye Allah'a mı küsüyorsun?

2|1
    2|0
    • sen buldun diye mutlusun sanırım. İyi tokmaklıyor anlaşılan!

• @TurboluToros evet ananda pek memnun

• Sus sen küçük orspu

Yükleniyor...