Başınızı yastığa koyduğunuzda... ?

Başınızı yastığa koyduğunuzda aklınıza gelen şeyler nelerdir, sizi hüzünlendirir mi gülümsetir mi?

0|0
415

En İyi Erkek Görüşü

• Yastığa başını koyduğun an başlar asıl macera, Gözyaşların intihar eder tek tek, gözlerinden yastığa

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 3

• huzursuzluk.. can sıkıntısı.. motorla 250 uçurum senaryoları.. sonrası hissizlik

1|0
    0|0
  • Nedense gece düşünemiyorum. Başımı koyduktan maksimum 10 dakika sonra uyurum. Gündüz aklımdan çıkmıyor ki hiçbir şey. Gözlerim ağrıyor, başım ağrıyor ağlamaktan. Her sabah baş ağrısıyla kalkıyorum. Yoruldu ruhum aslında.😊

0|0
    0|0
    • Başını yastığa koyar koymaz uyuyabilen insanlara çok özeniyorum. Genelde aklıma bişeyler gelirse düşünmekten uyuyamam ağlamayla sonuçlanır sonra ağladığım için kendime kızarım sonra uyku, bütün gün aklımdan çıkmayan şeylerin yanı sıra tabi bunlar..

• Fikrini değiştirmeye yardımcı olabilirlerdi. Ben aslında tam da bu mesleğin içindeyim ama kendime faydam olmuyor. İnsanın anlatmaya ihtiyacı oluyor. Hayal kırıklığını ben de yaşadım. Zaten şu anda böyle olmamın sebebi de bu. Yok mu çevrende bir dostun? Annen ya da? Ona anlat. Seni sarsan olaylar ne mesela? Eğitim, iş, okul, aşk, arkadaşlık ilişkileri, aile ilişkileri? Hangisi veya hangileri? Bunlarda net cevapların var mı? Senin durumunun esas kaynağı ne? Cevabı var mı sende? Buradan başla önce.

• Hepsinin cevabı var tek bir olay değil bir çok şey var aslında yani dışarıdan baktığında ufak tefek nedenler gibi görünüyo ama içimde bazen fırtınalar kopuyo arkadaşım dostum yok pek konuşmam kimseyle fazla samimiyete inanmıyorum çünkü sonu hep hüsran oluyo bütün yaşanan şeylerin

• Utanc verici anilarim geliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...