Nakit mi? Kredi kartimi? Genelde hangisini kullanirsiniz?

Ben nakit sevenlerdenim. Kredi isine girmem canli olacak siz hangisi tercih edersiniz? :) :) ;) ;) ;)

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• bende canlı sevıyorum cansız nesneleler canımı sıkıyor cevabım evet nakıt

1|0
    0|0
    • Sicak para kes :D

• aynen hem kredı kartındakı para benım degılkı bankanın parası bana dıyor hem harca hemde faız ode bende olmaz dıyorum nakıt candır hıc param kalmasa bıle ıdare ederım

• teşekkur ederım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• yemek tarzı şeyleri genelde paraya alırım çünkü hemen bitecek bir yiyeceğin parasını 1 ay sonra ödemek koyar bana :D onun dışında kredi kartı..

1|0
    0|0
  • Borçtan nefret ettiğim için hiç kredi kartı kullanmadım..
    Bazen mevduatımın olduğu bankalardaki elemanlar kart satmaya çalışıyorlar, onlara "ben bankaya paramı % 10 ile borç verirken niye bankadan % 20 ile borç alayım, enayi miyim" diyorum..

1|0
    0|0
  • Canlı olacak canlı bir dönem çok kredi kartı kullandım 4 tane falan vardı hepsi doluydu sonra bir gün oturdum hesap yaptım onlara odedigim faizle bireysel emeklilik yapıp o parayı oraya yatirabilirim diye düşündüm. Beş aylık gibi bir surede hepsini kapattım ve o günden beri bireysel emeklilik oduyorum tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Nakit olur kredi kartı olur olur Allah olur

1|0
    0|0
  • Kredi kartı kullanırım genelde. Parada banka hesabımda durur, ne olur ne olmaz diyede cebimde en az 60-70 tl bulundururum.

1|0
    0|0
  • Kredi kartını kullanırım. Asgari ödeme yapmam. Borcum neyse tamamını öderim.

1|0
    0|0
    • Ne kadar da borcuna sadik biri :)

• Kesinlikle öyleyim. Hatta bankanın biriyle pazarlık yaptım. Bu yıl krd kartı yıllık ücreti almamaya söz vermişlerdi. Bir de baktım almışlar.
      Paramı iade edin, siz bu kartı iade edeceğim zaman yıllık üyelik ücreti gelirse iade edeceğiz dediniz. Ben söz verdim, kartı kapattırmadım. Siz de sözünüzde durun dedim. Paramı iade aldım. Borcuma da sözüme de sadık olmaya çalışıyorum.

• Nakit

1|0
    0|0
  • Karttan cekiyorum ben. Yanimda para tasimam dusururum falan diye

1|0
    0|1
  • Kredi kartı kullanırım, Mobil bankacılıklada havale eft işlemlerimi hallederim

1|0
    0|0
  • Kredi kartı nakit fark etmez hangisi işime gelirse. :))

1|0
    0|0
  • Herzaman nakit 8)

1|0
    0|0
  • nakit tabi... allah kredi de uzak tutsun.. ;)

1|0
    0|0
  • Bahşişlerimi Nakit veririm sadece

1|0
    0|0
  • nakit

1|0
    0|0
  • Nakit

1|0
    0|0
  • Yerine göre değişir

1|0
    0|0
  • kredi kartı iidir

1|0
    0|0
  • %99.9 Nakit
    %0.1 Kredi Kartı

1|0
    0|0
  • Erkek adamın cebinde her zaman nakit olacak..

1|0
    0|0
  • Canlı ;)

1|0
    0|0
    • 200'lük olcak bir de. Mani Mani :D

• Trafik polisi anons geçer Radara girdiniz.. hemen yanasir sen benim kemal amcami bilir misin... bilmem.. itri dedemi bilir misin.. bilmem peki yunus abimizi bak işte onu iyi bilirim demiş 😂😂😂

• Kredı kartı

1|0
    0|0
  • Mecburen kart kullaniyorum, bu konuda sen en iyisini yapiyorsun boyle devam et.

1|0
    0|0
  • cebinde varsa canlı hayat çok heyecanlı :)

1|0
    0|0
  • ben yanımda 2 haftadır nakit taşımıyorum kart çok iyi yaaa

1|0
    0|0
    • Kart kullanırken dikkatli kullan. Senin yaşındayken 2000 tl lik kartı batırmıştım. Aradan seneler geçmesine rağmen hala çeşitli bankalarda bunun pisliğini çekiyorum.

• @hikmet0858 yok benimki cüzdan tarzı birşey - ye düşme yok paran varsa var yoksa yok uyarın için teşekkür ederim

• nakit iyidir

0|0
    0|0
  • Alırken mi satarken mi 🙃

0|0
    0|0
  • Param yoh benim bbbv.

1|0
    0|0
  • Fakirim aqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

1|0
    0|0