Arkadaşlar aldatma, aldatılma, dolandırılma vb. konularla ilgili ilginç şeyler yaşayanlar var mı aranızda?

Sizin veya yakınlarınızın yaşadığı olaylar olabilir. Bir makale hazırlıyorum ve bununla ilgili fikir sahibi olmak amaçlı soruyorum. İsteğe göre isim ve detay belirtmeden hikayenizi yayınlayabiliriz. Bu gibi hikayelere sahip olan arkadaşlar özelden mesaj atarakta bana ulaşabilirler, çok sevinirim :)

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir kızı çok sevmiştim işin burası klasik hikaye hiç anlatmaya gerek yok. Sorun şu ki kız gerçek yüzünü gösterip de beni terkettikten bir süre sonra; özellikle ayrılık acısı soğumaya başladığı günlerde bir akşam otururken ilişkimiz boyunca kızın bana söylediği yalanlar bir bir gözümün önünden geçti. Mesele şu ki ben o yalanları söylendikten 3-4 yıl sonra bir akşam vakti birden bire farkettim. Nasıl bu kadar kör olabildim hala anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • Makaleden kastın? Hangi bölüm... İnsan faktörü başlıca etken bu ve benzeri konularda pek şeffaf olacak kişi sayısı azdır şudur ki zamanında bu ve benzeri konular üzerinden bir anket yapıldı bizim alan da genel insan piskolojisi üzerine de hadi bakalım çıkacak mı görelim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...