Mevzu çok büyük beni apartmandan atıyorlar :) ?

akşam oturduğum siteye girdim arabayla bir baktım benim kendi park yerimi doldurmuşlar
neyse bir yere koydum arabayı apartmana giderken bizim bunak yöneticiyi gördüm hüseyin abi nedir bu benim yeri doldurmuşlar dedim oda dedi selim bak kendine biraz çeki düzen ver yoksa seni attıracaklar dedi
ulan ev benim beni nasıl kovacaksınız dedim ben bilmem artık başının çaresine bak dedi
şimdi diyorlar ki selim boşanınca iyice bozdu kendini falan
birgün evde parti düzenledim geçen yaz kızlı erkekli arkadaşlarım arabaları sağa sola park etti o günden bugüne bana gıcık 40 tane dairede herkes mi şikayetci olur benden
evi satıp istanbulun başka yerinde ev mi alsam yoksa komşularla dövüşmeye devam mı
siz ne yapardınız?

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ağa ne alaka senin misafirlerin gelenin gidenin olmayacak mı saçmalık kal gitsin giberler öyle işi

0|0
    0|0
    • neymiş efendim yok gürültü oluyor yok ahlak yok yok park yerlerimiz doldu falan

• alayı kafayı yemiş alayı emekli ben varım aralarında

• kıskanıyolar ağa sen bak dalgana bir b*k çıkmaz :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Onun için ev mi değiştirilir ya kal orda hiç bir şey yapamazlar

0|0
    0|0
  • Atmaya hakları var. Biliyorsun sana bir örnek vermiştim. Ama sen hemen bir avukata git işi sıkı tut.

0|0
    0|0
  • ev seninmiş nasıl kovuyorlar abi ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...