Ötekileştiremediklerimizden misiniz?

Çok uzun zamandır siteye girmiyordum ama bir sorunum var ve bende buraya yazmamın iyi olabileceğini düşündüm. Son zamanlarda kendimi iyi hissetiğimi hiç hatırlamıyorum. Sorunum ise yalnızlık gerçekten yalnızlık. Ben çekingen birisi değilim rahatça insanlarla konuşabiliyorum, alıngan da değilim ama sanki herkes anlaşmış gibi beni dışlıyorlar sürekli. Gerçekten anlamış değilim sanki sınıftan birini bıçaklamışım gibi davranıyorlar bana. Sınıftan defalarca duyduğum ve artık duymaktan nefret ettiğim cümleler var mesela:
Sen çok farklısın
Sen benle konuşmasaydın ben asla senle konuşmazdım
(ben ortamdan uzaklaşınca) niye bizle geliyo ki bizim gibi değil
senle konuşmaya korkuyorum
jkskcskcslnks gerçekten sinirlerim bozuldu artık insanlar benle konuşmaya bile korkuyo sanki uzaylıymışım gibi davranıyorlar bana. Hatta en son olan bir olayı anlatim. Evde 3 arkadaşız a ve b olsun diğer ikisi. a kişisi başka bir arkadaşıyla evde içecekler b yi arıyo onada soruyo sonra ben markette karşılaşıyorum a ile öyle öğreniyorum. bu olay son 2 haftada 3 defa tekrarlandı benim evimde içiyorlar ve bana haber vermek filan yok ama diğerini arıyıp ısrar ediyorlar sende bizle otur diye bana nezaketen bile sormuyorlar.
Biliyorum çok uzun oldu okuyan olur mu bilmiyorum ama gerçekten çok yalnızım ve insanlar tarafından ötekileştirilmişim. ne yapabilirim ya da siz olsanız ne yapardınız ya da diyebilecek neyiniz var tek kelime bile olsa yazarsanız çok sevinirim.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazen uyuşmadımı uyuşmuyor insanlar. Demekki bir şekilde onlara hitap edememişsin. Yeni ortamlara gir yeni insanlar tanı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...