Sizce neden gelin-görümce, gelin-kaynana anlaşamaz?

Baktığımızda herkes tek başına iyi biri etrafındaki eş, dost, ailesi ile iyi ama konu gelini görümcesi veya kaynanası olunca anlayıssız merhametsiz ve geçimsiz genelleme yapmıyorum ancak gözlemdiğim kadarıyla çoğu anlaşamıyor :/

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• @RenkliRuya Modum Yardımcı Olsun Kendisi Bu Alanda Doktora Yapıyor..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• İnsanlar insanlarla anlaşamıyor aslında. Bir şekilde kaderleri kesişiyor ve dünyayı kendilerine cehenneme çeviriyorlar.

1|0
    0|0
  • Cinlisklerinden, fesatlıklarından, her iki tarafta aynı bkun suyu olduğundan, görgüsüzlüklerinden, Allahtan korkmayıp kuldan utanmadıklarından, cıvık bk oldukları için vs vs

1|0
    0|0
  • Anne çocuğuna asla kendi gibi bakamayacagini uzecegini sanır

1|0
    0|0
  • kendi çocuk ve kardeşleri ya da abilerine başka birinin sahip çıkmasını kaldıramaz kadınlar

1|0
    0|0
  • Çünkü hepsi de kadın olduğu için... :)

1|0
    0|0
  • yok be saçmalık o iyietli iseniz olmaz böyle şeyler

1|0
    0|0
  • Ego!

1|0
    0|0
    • neden bu ego sadece onlara

• Evlenince o mesafe koruma, saygi, sevgi konusulduğu kadar kolay olmuyor malesef :)) hicbir kaynanada bildigin alelen hakaret etmez oglunun eşine cunku ozaman oglunu karsisina alir :)) soguk kadin savaşı oyle uluorta olmuyor alttan alttan sıkıntıda orda :D neyse bilmeyen anlamaz

• Ayriyetten kiskanan herzaman gelin olmuyor kaynanadaa gelini kiskanabiliyor kaynananin cadalozlugu sirf gelin kotu diye degil yasamis biri olarak soyluyorum esim bana ilgili oldugunda veya onun yaninda kahve yapsa bana esim , aninda igneliyor :D ama onu okadar guzel yapiyor ki o mesaji bir ben aliyorum :D yillarin deneyimi var kadinda ee oglunuda benden iyi taniyor.
      Seninde dedigin gibi her anne evladina melektir oyuzden cogu kisi annesine cadalozlugu konduramaz malesef :))))

• Benimde anlayamadığım bir olay ama sanırım saçma bir kıskançlıktan. Akıllarında en çok kendileri seviyor, düşünüyor damadı. Didişmeyi bırakıp iyi geçinseler adamı daha mutlu edecekler farkında değiller.

1|0
    0|0
  • Kadınlar arası klasik kıskançlık

1|0
    0|0
  • Ya bende anlamıyorum insan gibi gecinmek. varken ne bu çekememezlik

1|0
    0|0
  • o sehır efsanesı heralde annemın 4 gelınıde annemı cok sever allah var annemde onları

1|0
    0|0
  • Ateş - barut yaklastirsan :))

1|0
    0|0
  • Sürü psikolojisi herkes kaynanasının gelinin kötü olduğunu düşünür etrafında söylenen şeylere bakarak halbuki bir adım atmayı deneseler böyle olmayacak. Bence başlıca nedeni bu.

0|0
    0|0
  • Bu konuda kadınların yorumunu merak ettim )

0|0
    0|0
  • kaynana gelinine kızı gibi davranacak gelinde kaynanasına annesi gibi davranacak ki anlaşsınlar birinden biri eksik olunca birbirlerine giriyolar işte

0|0
    0|0
  • İki kadının anlaştığı binde bir görülür

0|0
    0|0
  • hiç düşünmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Analar ve ablalar poh pohlayarak el üstünde büyyüttüğü biricik oğullarına hiçbir kadını layık görmez çünkü.

1|0
    0|0
  • valla bilmiyorum ama ben elmyra gibiyim çok mıncık mıncık severim.. eminim kaynanamı ve olursa görümcemi de o şekilde severim :)

1|0
    0|0
  • Ben şöyle bakıyorum :)
    Ailemizle bile zar zor anlaşırken kaynana gelinle nasıl mükemmel olabiliriz ki :) Ama istisnalar da var tabi ki :)
    Hepimiz alttan alsak çözüm üretsek pek sıkıntı olmuycakta işte :)

1|0
    0|0
  • kayınvalide oğlunu kendinin gibi görür paylaşmak istemez, büyütüp evlendirdiği halde hala oğlunun hayatındaki tek söz hakkı olan kadın zanneder kendini. gelin de kendisiyle evlendi diye kocasını annesinden ayırmak ister, kayınvalide hayatlarına hiç karışmasın ister, kocasının annesinin sözünü dinlemesinden rahatsız olur. ikiside sözkonusu adamın hayatındaki birinci kadın olmak ister.

0|1
    0|0
  • Uyuz olum yengem bir görümce olarak mesleğimi gereğince yapıyorum laflarımı esirgemiyorum mutluyum 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Bizde de öyle bilmiyorum.

2|0
    0|0
  • Ortadaki adam kimin davası, herkes haklı çıkma peşinde öyle durumlarda :)

1|0
    0|0
  • sanırım şu dünyada bir ben anlaşıyorum kaynanamla, belkide annemin çok uzakta olmasının etkisi bu

1|0
    0|0
  • Çünkü kaynana ve görümce herşeyi gelinden daha iyi bildiğini zannederler her fırsatta bunu değerlendirmeye çalışırlar ama gelin mal değildir kimsenin emri altına girmez bildiğini okur. Onlar sözümüzü dinlemiyo diye sevmez gelin akılları sıra beni yönetecekler yok öyle bir dünya diye sevmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...