Koluma takıp gezebileceğim samimi ve güvenilir bir arkadaş... çok mu şey istiyorum?

Yıllardır kiminle yakın arkadaş olduysam hepsinin güvenilmez ve iki yüzlü olduğunu öğrendim. Artık onlar gibi olmayacak bir yaşıtımla tanışmak istiyorum. "Dostum" diyebileceğim, her şeyi birlikte yapabileceğimiz birini bulmam için ne yapmam gerekir?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• verebilecegim en saglam tavsiye düzgün insanlarla tanışmaya çalış ki bu düzgün insanlar düzgün yerlerde olurlar. Mesela ders saati okulun kantininde takılanlardan hiç hayır bekleme. ya da barlarda tanıştığın yakışıklılardan senin beyaz atlın olmasını hiiiiiiiiiç bekleme. Ve tanıştığın insanlarla 3 gunde samimi olma biraz izle gözlenim yap. Secici ol.

0|0
    0|0
    • Zaten çok seçici olduğum için pek kimseyle tanışmaya yanaşmıyorum. Düzgün yerlerden kastınız nedir mesela?

• Kafeler parklar kütüphaneler sosyal aktivite grupları. Kurs ve seminer yerleri.

• Kurs dışındaki yerlere de yalnız gidilmez ki? :/

En İyi Kız Görüşü

• 23 yaşındayım ve diyorum ki yok öyle biri

0|0
    0|0
    • Buluruz diyelim ya pozitif düşünmek lazım...

• sanırım... ahretlik denilenden bende istiyorum her koşulda birbirimize destek olalım işte her şeyine yardıma koşayım kötü gününde arkasında olayım yani herşey cidden ahretlik olsun istiyorum ben memleketim dışında yaşıycam belki diyorum Rabbim hasret çekmemi istemedi gittiğim yerde verecek bana bunu diye düşünüyorum

• İnşallah :) Ben de buralarda bakınacağım artık bi' umut...

Erkekler Ne Diyor 10

• yaşın 18 deme bence sen bişey yasadığından değil yaptığın hatalardan bölesin bide bunalımdasın galiba

0|0
    0|0
    • Siz de psikologsunuz galiba?

• Biraz da dolandırmayı deneyin.

• o zaman şöyle sölüyeyim bana şu yıllardırrr dediğin zaman ne kadar sölermisin kaç yıl yaşadın bunları dur ben sölüyeyim en fazla 1

• Arkadaş dediğin kendi cinsin olur.. Karşı cinsle uzun süre arkadaşlık kalınmaz..

0|0
    0|0
  • zor new

0|0
    0|0
  • aynı durumdayım o kurslarla ilgili yorumunuda okudum ben suandada kursa gidiyorum ama sosyal açıdan bayagı zayıfım sanırım yani muhabbet tamam ama ders bitti ayrıldık bitti o iş , arkadasım olsana :(

0|0
    0|0
  • burada sorulmaması gerektiği aşikar bir soru.

0|0
    0|0
  • Kac yasindasin? 18se olmasin

0|0
    0|0
  • Bir sakıncası yoksa , nerede yaşıyosunuz?

0|0
    0|0
  • Olur zzmanla

0|0
    0|0
  • Valla bnmde hic arkadasim yok arkadasa gerekte yok gecen yil yeni araba aldim bir markanin amiral gemisi modellinden sonra facete resmini paylasim dedim paylastim facete neladar kus cinsi araba kullanan arkadasim varsa hepsi beni silmis engellemis hayat boyle iste

0|0
    0|0
  • Ben varim canım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Okul çevresi veya iş ortamı lazım onunla hergün konuşmanız lazım yani benim en yakın arkadaşlar hep okuldan oldu yani

0|0
    0|0
    • Çevremde birçok eoist insan var, aslında biraz midemi bulandırıyorlar :) Bu yüzden onlardan bir şey ummuyorum, kendisini çoktan kanıtladı birçoğu...

• Tanışmamız gerekir :))))

0|2
    0|0
  • Dosluk baska kavram ama
    Demekki karsına dogru kisiler cıkmamıs beni gibi bekle belki cıkar...

0|0
    0|0
  • fotonu at beyenirsem devam ederiz özele bklyrm canım ;)))))))

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayım ben de.
    Buna yakın bir soru da sormuştum hatta.
    Ama zor , sanırım dostum diyeceğim biri olmayacak artık

0|0
    0|0
    • Böyle umutsuz hissediyor olmak çok kötü... Ben de bayadır böyleyim, ama alışmak da istemiyorum bu duruma. Maalesef elimden hiçbir şey gelmiyor :/

Yükleniyor...