Babam bana vurdu?

Ya ben biri bana kötü davrandığı zaman istem dışı olarak çok kötü bir şekilde bakıyorum. Babamla zıtlaştık bana tokat attı. Daha sonra farketmeden o şekilde bakmışım yumruğumu sıktım sinirimi yutabilmek için. Bu sefer daha çok vurdu bir kaç kere. Daha sonra gittim ben mutfakta oyalandım vs. Yarım saat önce yatmaya gittim. Yanına çağırdı tekrar. Neyse gittim zorla göbeğine yatırdı saçımı okşadı konuşmaya çalıştı öptü felan. Ama ben affedemiyorum. O hareketi yaptıktan sonra pişman olmasının bir önemi yok ki. 18 yaşımdayım lise son öğrencisiyim. Bu saatten sonra tutumum ne olmalı nasıl davranmalıyım?

Güncellemeler:
Benim sadece yanağım sızlamadı. Lütfen beni de düşünerek yorum yapın. Lütfen.

0|0
14|23

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir babaya sahip olduğun için dua et

2|1
    4|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle babaya en güzel hareket :
    İşini edinene kadar suyuna git
    Oku ve seni geçindirecek bir iş bul
    Ve anında bas tekmeyi ayrı bir yaşam kur.
    İmam hiçbir şey bu denli koymaz ona.

Türk aile yapısı hastalıklı bir aile yapısı. Baban olması sana istediği şekilde vurabileceği anlamına gelmiyor.
    Altta arabeske bağlayan konuyu babadan ölüm doşeğine dahi getirebilen duygusallıktan hallice yorumları da sallama rica ederim

2|0
    0|2
    • İmam değil inan olacaktı

• Kuçuk insanlar kuçuk düşünür , iyi güldürdün.
      İsveç te yazılım mühendisiyim.
      Evli değilim, kendi paramı kazanıyorum ve ev hanımı anneme emekli maaşı+sigorta bağladım alın terimle 😊
      Ama iyisi mi sen küçük düşünmeye devam et aynen böyle 😊

@shyBurak

• eyv. hocam senin yaptıgın genellemeye genelleme ile cevap verdim altı üstü budur , derinlik arama derim.

Erkekler Ne Diyor 22

• bı anlık sınırle yapmıstır sende o sekılde karsılık verınce ıce sınırlenmıs sonucta baban atandır kızma ona o senı buyuten ınsan tamam vurması gerekmezdı ama pısman olmustur emın ol yuregı acımıstır ınsan ogluyuz hataya duserız ok bagıslamak buykluktur kı o zaten senın atan bagıslamasanda hakkı var uzerınde onun ıcın sıneye cekıp bıraz ortalık durulunca konusarak anlatmalısın buyudum artık yaptıgım hataydı ama vurmanı gerektırmezdı bıdaha yapma olurmu de ve ellerıne sarıl öp barıs yanı pısman olursun sonra zamanı gelınce anlarsın nedemek ıstedıgımı ok yuregın sızlasın ama pısmanlıkktan degıl keskelerden degıl özlemden gecmıs gunlerden

0|0
    1|0
  • Bırak şerefsizi asla affetme bir kere vurduysa hep vurur asla affetme. Gitsin tedavi olsun dingil.

2|0
    1|0
  • evi terk et bir daha da onların yanına dönme. aile de neymiş gerek yok böyle şeylere. baba anne falan boş şeyler bunlar :D :D

1|1
    1|0
  • Bir kaç güne unutursun kardeşim senin yaşadığının binlerce katını yaşıyor insanlar... Emin ol şu an çok sinirli olabilirsin ve bunu kaldıramıyor olabilirsin ama bunlar güzel anılar olarak kalacak ileriki yaşlarında. Emin ol çoğu baba böyle bir zulm yaptıktan sonra asla özür dilemez şevkat göstermez ona göre :D

0|0
    0|0
  • özür dilemek erdemliktir özürü kabul etmekte... ama sen bu kinin ve kibiirinle hiç bir şey olamazsın.

0|0
    0|0
    • Saçmalıktan ibaret görüşün. Keşke önce yaptığım yorumları okuyup konuşsaydın. Ön yargınla mutluluklar.

• Kızını dövmeyen torununu erken sever akımına kapılmış baban sevgilin olsa affederdin. Ahahah trip at tabi eksik katmayın tripten. 😕

0|0
    1|0
  • Özür içtense her hata affedilebilir bir tokat kemiğini kırmasada gururunu kırabilir ama affedilen hata her parçayı eskisinden sağlam yapmalı eğer ki tamir olmuyorsa kalbin bu senin nefretindendir özüre karşılık vermemek kabahattan beterdir bana göre

(Ben haklı olduğum halde babamla 2 sene küs kaldım özür dilediğine şükret gittim gene ben özür diledim)

0|0
    0|0
    • Ek olarak ortalama 70 yıllık ömründe babanı 40 sene görme ihtimalin bile düşükken harcadığına değmiyor dakikalar düşün ya gitse 1 günün kötü diye iyi günlerin hepsini mi sileceksin sınavlarda bile doğrular yanlışı götürürken ki sen bir yanlış da bütün doğruları sileceksin değer mi zaten ömrünün yarısında görmeyeceksin en azından yanındaydım dersin

• Baban neticede herhangi bir mesafe koyman yersiz olur. Zıtlaştık diyorsun sonuçta belkide senin söylediklerin yanlıştı.

0|0
    1|0
    • Ama sindiremiyorum çok boş bir sebepten dolayı vurdu.

• Seni okutabilmek için büyütebilmek için çabalasın didinsin dursun saçının teline zarar gelicek diye ödü kopsun , sorunlarla sıkıntılarla algıyla vergiyle elektrik suyla uğraşsın masraflara kafa yorsun sende kalkıp bu hareketinden dolayı tavır al. olucak iş değil. tamam babanında vurması hoş değil ama inan sen onun bitanecik kızısın. onu hoş karşıla öfke kontrolünü yap faydasını görüceksin

0|1
    3|0
  • Nelere kaldık yarabbi.. Derdin bumuydu her gece eve gelip sarhos sekilde senimi dövüyor? Yoksa seni okula yollamiyip calistiriyormu? Ve sende sitede babani asagilayana + babana hak verene - verdin.. şu an seni tutup disari atsa naparsin? Siz genclerin su egosist tavirlari yok mu.. Tam sinir bozucu sende zerre kadar terbiye ve saygı yok..

0|0
    0|0
    • Ne kadar sinir bozucu görüşler paylaşıyorsunuz. Nerden biliyorsun babamı aşağılayanı artılayıp hak verenleri eksilediğimi? Adım mı yazıyor acaba göremedim ben. Ön yargınla mutluluklar.

• Bir anlık sinirle yapılmış bir şey diye düşünüyorum örneğin senin sinirlendiğinde anne babana bağırman gibi birşey sadece biraz ileri gitmiş baban ama sonradan çağırıp sana kendini affettirmeye çalışması gerçekten çok pişman olduğunu anlatır bence 1 şans daha ver konuş bidaha böyle davranmaması konusunda

0|0
    0|0
  • sen de ona vursaydın kanka :/

0|0
    0|0
  • Ne demek tutumum ne olmalı bir gün öyle şey yaşarsın ki keşke yanında olsa bağırsa çağırsa vursa dersin. Emin ol bunu dersin. Bu yüzden hiç bir zaman tavır alma babana karşı

0|0
    0|0
  • şükür et. anlayışlı mantıklı bir baban var olduğu için. sana kendi babamı anlatsam. gider babanın ayaklarını öperdin

0|0
    1|0
  • Sucunu sor gücün yettimi de

1|0
    0|0
  • Baba. Benim babam beni evire çevire dövsün diye herşeyi yapıyorum. Ama adam inatçı beni çok seviyor sürekli affediyor.

0|0
    0|0
  • Bence haksızdır ama yinede babandır birşey olmaz ben olsaydım Yatağıma gider ağlardım 2-3 gün sonra hiçbirşey olmamış gibi davranırdım

0|0
    0|0
    • Bugün hiçbişey olmamış gibi davrandım kinci bir insan değilim ve dün ağlamadım bir iki damla yaş aktı o kadar

• Zaten baban böyle birşeyi yapmaması gerektiğini anlamış (pişman)

• Rica etsem EİG

• Döven başka biri değil baban ne var bunda büyüteçek senin babana yaptığını başka biri sana yapsa ne yaparsın şöyle düşün senin çocuğun sana yumruk sıkıyor

0|0
    1|0
  • Neden vurdu?

0|0
    1|0
    • Mutfağı topla dedi bende tamam baba yaparım birazdan dedim. Hayır şimdi yapacaksın dedi. O şekilde zıtlaştık.

• Hmm. Zıtlaşmamaya çalış

• Babana kin tutma derim ben. :D

0|0
    1|0
  • o senin baban ayaklarına kapan affını dile

0|0
    2|0
  • bişiy olmaz alış şşimdiden dayağa:))

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Sen ne yaparsan yap o adam seni affeder cünkü baban. Simdi sen tokat attı diye onu affetmicekmisin? Tamam yanlıs bisey yapmıs evet yapmaması gereken biseyi yapmıs ama bu sefer affet devamı gelirse koyarsın tavrını. Ben babamın saclarımı sevmesi icin agzımdan burnumdan kan gelene kadar vurmasına razı olurdum. Kıymetini bil olur öyle seyler illaki

0|0
    0|0
  • sen de ona vursaydn

2|0
    0|0
  • Ne salak yorumlar atılmış, oldu olacak madalya tak.
    Aile ici siddeti pekistiren dusunce buradaki. karisini doven kizininda dover, babasindan dayak yiyen kocasindan hayli hayli yer.
    İgrenc bir kisir döngü!
    Senin yapman gereken üniversite sinavina asil ve şehir disinda üniversiteyi kazan.
    Gondermez falan diye de dusunme, pasa pasa gonderir. Sen hele ki kazan...
    Evet, verecegim tek öneri bu

2|0
    0|0
  • Ben babamla zitlastigim için yarım sene konusmadim. Aynı evde yaşadığımız, aynı masada yediğimiz halde konuşmadım. Ben birde babaciyimdir, sohbetini severim.. birbirimizden akıl alırız, herşeyimi anlatırım ona. Dost gibiyizdir. Bir gün geldi, ya olmasa sordum kendime? Ne yaparım onsuz.. deger mi bu? Bence asla değmez. Sevildiğini bil ve barış babanla.

0|0
    0|0
  • KESİNLİKLE KONUŞMA. senin sevgini haketmiyor evet baba olabilir ama bu ona sana vurma hakkı vermiyor. şiddet şiddeti doğurur. babasız yaşayabilirsin ama gurursuz asla gururunu incitmis. kendini yalnız hisetme sakın

1|0
    0|0
  • Ne nasıl davranmalıyım ya adam ani bir sinirle vurmuş BABAN o senin AİLEN. Küslük dargınlık olmaz.

0|0
    3|0
  • Baban o senin döverde severde bazı babalar var kızından özür dilemek yerine hiç bisey yapmıyor sen şanslısın baban senden özür dilemiş evet yaşın büyük ve zoruna gitmiş olabilir ama niye affetmeyesin ki Allah gecinden versin de ölüm döşeğinde böyle yaptığın için çok pişman olacaksın o yüzden affet gitsin... 😊😊

0|0
    2|0
  • Aile ici siddet sık yaşanıyor mu evde?

0|0
    0|0
    • Hayır ama boşver ya buna da şükür geldi özür diledi affettirmeye çalıştı bir ton. Babası olmayanları düşününce şükretmek geldi içimden. Buna da şükür.

• Surekli siddet gormuyorsan bagini koparmak yerine guclendirmeyi denemelisin. Evet, kotu bile olsa baba ozlenir gidince

• Babana o bakisi atmayacaktin

0|0
    2|0
  • istemeyerek atmıştır pişmandır elbette... Hatta bazen sana sarıldıgı zaman aklına geliyordur tokat atması. Şöyle düşün babası olmayanlarda var yanında.. Onların yanında ufacıcık kalırdı o tokat

0|0
    0|0
  • Baban o senin, ki adam pişman olmuş üstelik.

0|0
    0|0
  • Banada vurmuştu cığırmıştım ben bağrarak ağlamıştım komşular ayağa kalkmıştı babamada ders oldu

0|0
    0|0
  • Ben çok dayak yedim insanın zoruna gidio ki bide basit bir olay vardı lens takmak istwdgmi söledgm için saçımı açmak istedgm için fileli üst giydgm için test çözmek yerine roman okudugm için :D bide unutuluo ya boşver takma kafana pişman olmş zaten bak yaptıkları aklma geldi kötü oldum :/ ama yine de allah başmdan eksik etmesin ne deim olduğu gibi kabullencen

0|0
    0|0
Yükleniyor...