Bunu biliyor muydunuz? sizce fikrimde haksiz miyim?

Evlendigi takdirde aile hukukuna riayet edemeyecegini kesinlikle bilen bir kimsenin evlenmesi haramdir... peygamberimiz buyurmustur ki :evlilik gozu korur gozu haramdan daha cok alikoyar, irzi daha saglam korur. bence simdi evlililer daha fazla aldatiyor kadini erkegi fark etmez ne kadar da dibi gordugumuzun ahlaken dinen ispatidir bu. sizce haksiz miyim? evliler daha cok zinaya dusuyor nedir bu durum psikolojimiz mi bozuldu avrupalilastikca? net , tv sosyal aglar.. bunlar bizi cokuntuye soktu

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyal medya üzerinden farklı isim soyisim yazarak yapıyolar bazıları baya profösyönel yapıyo bu işi

1|0
    0|0
    • Bazilari da asikar yapiyor hafife aliyor herseyi

• Onların zaten hanımlarıda biliyodur kadın artık bıkmıştır

• Aynen napsin

En İyi Kız Görüşü

• Nefsimizi köreltmemiz gerekirken tam tersini yapıyoruz. Beynimizi yıkayan bir çok şey var ne yazık ki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Cok dogru cunku kadinlarda zar olayi kalkinca baskasiyla yatmak kolaylasiyo erkekte nasil olsa nikahi kiydim diye gevsiyor teknolojinin kotu yani

1|0
    0|0
    • Bilemiyoruz artik nedenleri cok siralanabilir belkide

• Simdi kinsenin tahammulu yok saygisi yok en ufak biseyde kavga gurultu

• Aynen öyle eşiyle mutsuz olan mutluluğu dışarıda arar oldu kadın erkek fark etmiyor oturup konuşmak çözüm bulmak yerine aldatmayı seciyorlar

1|0
    0|0
    • Cozumu olmasa bile Allah in bir imtihani olarak gormeliyiz

• Genelde yatak odasındaki mutsuzluktan kaynaklanıyor aldatma ama bana göre ne olursa olsun çok yanlış bişey erkeklerin deyimi hergün aynı yemek yenimi yemeyecektim neden evleniyorsun

• Bu oyunlara kalmayıp eşinle helalinden yaşamak varken harama kaçıyor insan oğlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...