Erkek Kadın Doğatarfından Eşitmi Yaratılmıştır?

Erkek kadın doğatarfından eşitmi yaratılmıştır ya da birini birnden dahamı ustün yaratmıştır

Güncellemeler:
Güc:-)) konusında demedim eşitlik konusunda erkege daha fazla haklar tanımış
Kadına ise daha fazla sorumluluk vermiş

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Erkek daha güçlü kadın daha sinsi yaratılmıştir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi buraya birşey yazarımda fakar buradaki kızlar çok çirkef eleştiriye tahammülleri yok.

0|1
    0|0
    • Yaz kimse seni yargılamaz bir imada bulundun sonunu getir derim

• Sen kaşındın😅 Bildirimlere katlanacaksın artık.😊

Kesinlikle eşit değil şimdi bu konuyu masaya yatırıp yelpaze gibi açalım.😉

1-) fiziksel farklılıklar bunu bilmeyen yoktur herhalde

2-) bayanlar sürekli tekrar yapılan işlerde hep başarılıdır erkekler bu konuda zaytır, bunun en büyük nedeni bayanlar tamahkardır yani yetinmeyibilir qma erkekler öyle değil hep bir fazlasını isterler, işte bu nedenden dolayı erkekler dünya varolduğundan beri hep bayanlardan ilerdeler, basit bir örnek yemek konusu toplumumuzda kime sorarsan sor yemek konusunda hep bayanlar daha iyi der peki neden hep iyi ahçılığılar hep erkek?😊
      3-) ileri görme konusunda bayanlar daha yeteniklidir, erkekler doğru kararlar veremezler bunun nedeni ise karar verirken duygularını işin içine katmaları, bayanlar asla ve asla duyguları ile karar vermezler o yüzden doğru tercihleri yaparlar.

• Güzel manrıklı acıklamalar hepsine yüzde yüz katılmıyorum hele ileriyi görmekte doga kadını erkege bakması icin yaratmıştır he bu demekdeyilki erkek kadını ezebilir

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğaya göre erkek güçlü ama bu üstünlük değil sadece kas yapısıyla alakalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• la yaratılsaydı savaşlara peygamber sav değilde eşleri giderdi doktormusun deliliğemı vuruyon anlamadım a. q

0|0
    0|0
Yükleniyor...