Farklı milletlerle yaşamaktan rahatsız mı oluyorsunuz?

eğer birbirimize saygı içerisinden yaşayabilirsek aslında güzel bir durum.
Sürekli aynı kültürler, aynı durumlar bunun yerine farklı uygulamaları bir arada görmek çok daha güzel.
Kürtlerle yaşadığımız sorunlar vs elbette çok kötü ama bunların dışında bazıları tamamen tek olmak istiyor. Eğer sorun çıkmasa niye tek yaşayalım ki. Suriyeliler geldi diye çok sorun yapanlar var aslında anlaıyorum ama diğer yandan iyi olanlarıda var. Neden bu kadar sinirleniyorsunuz? farklı uygulamaları görmek, bunları etkileşim yaşamanın neresi kötü? Aşırıya kaçmadan tabi... Osmanlı döneminde çok daha fazlaydı bunlar ama yok olmadık. Yine varız onca geçen zaman asimile olmadık.Çıkıpta başka milleteniz demiyoruz. Ruhunu kaybedip atalarını unutanların sebebi kişisel.
türklerden Almanya'da yaşayan bir sürü insan var. Fransa aynı şekilde sayılarıda az değil.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Ortadoğu milletleri ile yaşamaktan ben var rahatsız olmak * tam ülke gelişti milletçe çığır açtık derken döndük tekrar orta doğu memleetine herkes * olup gitse memleketine ne güzel olur savaşarak ölün * vatan millet satmakta nedir

0|0
    0|0
    • ona kalırsa bizim insanlarımızda ülke dışına gidiyor ve türkiye ye dönmek istemiyorlar. Bunları nere koyucaz hadi onlar satıp geldi diyelim

• bazı milletler sıkıntı olmaz yabancıyla evlenicem şahsen

0|0
    0|0
  • Ben Türklerle yaşıyorum ama onlar bizden rahatsız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...