Allah için bir akıl verir misiniz ya?

Evde hep bir huzursuzluk var , babam annemi aldatıyo , anneme sinirini benden çıkartıyo , okul var bu sene sınava giricem ama psikolojik olarak bitkin haldeyim. Evin bütün işi bende , iş yapmaktan gocunmuyorum ama biraz yardımcı olmalarını istemek suç mu. Babam annenin psikolojisini sen bozdun diyo bir şey desem şiddet , annem sinirini benden çıkartıyo , küçük kardeşim bile hernıafı sayıyo. Az önce kavga ettik ve evden çıktım bir Park'ta oturuyorum tek başıma ağlıyorum. Ne yapıcam hiç bilmiyorum.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi yaşından ve hatta annenden babandan daha olgun düşünme vaktin. Bütün bunları görmezden gelmeye çalışacaksın kendini kurtarmaya bakacaksın. Yaşından büyük sorumluluk demektir bu da omzunda. Sınavım ve hayatım hepsinden önemli de ve sınava odaklanmaya çalış.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler cevabın için ama gerçekten artık ne Ağlıcak gücüm var o derece intihar bile düşündüm ama

• intihar zayıfların işi elbet sende kırılgansın genç bir kızsın ama zayıf değilsin. Ağlamak üzülmek seni yapacaklarından geri koyar kısır döngü içinde kendi kendine üzülürsün melankolik takılırsın. Tek kurtuluşun ve kafanı dağıtacak şey çalışmak. sınavına odaklan çalışkan arkadaşlar edin kendine çünkü onlar seni de teşvik eder çalışmaya

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunun için bütün aileyle çalışmak lazım, eğer istediklerini yapmak istiyorsan bu mecburi ama öyle bir aileyi terapiye ikna etmek imkansıza eşit, gidecek para da cabası. Yani sen ümidini kes, koca bul evlen başka çaren yok.

0|0
    0|0
  • Belki baban anneni aldatmiyodur

0|0
    0|0
  • Allah babana adamlık vermemiş malesef

0|0
    0|0
    • Ne diyim hayat işte , herkes bişeyler yapıyo sonucunu ben çekiyorum

• Ne yapmalıyım

• Halan , teyzen gibi insanlara gidip amca dayı falan gidip babanın böyle yaptığı hareketleri anlatmalısın sana yardımcı olucak insanlar onlardır

• Veremem

0|0
    0|0
  • Aynı benim hayatım gibi :/ :(

0|0
    0|0
    • Allah kimseye yaşatmasın çok zor

• bnmde tam tersi annem babamı aldatyr ve elimden bişey gelmiyor artk boşverdm okadar çok şey yaşdm ki anki hissizleştm normalmiş gibi bakıyorum çok fazla yüküm var çünkü :(

• 18 yaşında koca bir yük verdiler omzuma ama artık dayanamayacak haldeyim , intiharın günah olduğunu bilmesem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...