Babamı sevmiyorum. benim gibi düşünen bar mı?

Bize sadece para vererek baba olacağını sanıyo. hiçbirimize güvenmiyo. yani öyle vukaatları olan bir insan olsam anlarım da çok şükür öyle biri de değilim. ama bazen onu beni takip ederken yakalıyorm. bazen bir mekandan bahsetsem hemen olaydan kopuyo ve tek sorduğu sen nerden biliyosun orayı nerelerde geziyon sen diye Azarlıyo. artık tahammül edemiyorum. bize sadece kendi abisinin ablasının yanında iyi davranıyor. ya da hasta olursak

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• babalar candır sadece anlatıklarından dolayı babanı sevmiyorsan sorun send e derim ben babamı 13 sene önce kaybettim ailenin en kücüğü bendi 6 kardeşim babamla aramda çk yaş farkı var yani bana ilgisi yoktu zaten 6 tane çocugu var ama her zaman oğulları için elindne gelen en iyi şeyleir yapardı hiç beni kırmaz her dediğimi yapra kücükken beni atari salonundan alışı şimdi aklıma geldi sen babanı üzme bir babayı nette tanımadıgın kişilere şikayet ediyorsun yazık vallah

0|0
    0|0
    • Babam daha bir gün beni öpmüş sarılmış insan değil. bu şikayet etme değil etsem kime ne diye edeyim. ben sadece boğulack gibi hissettiğimden içimi dökmeye çalışıyorum

En İyi Kız Görüşü

• Ben seviyorum babamı aşkım ya oy 💖

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• vicdanı var en azından adamın babalığı sımgesı vıcdandır kızım bunu unutma hele kız çocuklarına ne duşunuyorsa ne yapıyorsa senın ıyılığın için bunu unutma

0|0
    0|0
  • babalar - şerefsiz - varlıklardır.

0|0
    0|0
  • baba evladına bir bağ hibe etmişte evlat babasına bir salkım üzümü çok görmüş..

0|0
    0|0
    • Ne alaka arkadaşım. benim sorum bu değil. babam bizimle oturup konuşmaz. sessiz olun ışığı kapatın diyip odadan uzaklaştırır. dışarı çıkamazsın sesli konuşamazsın gülemezsin ayakkabına kadar müdahale eder. sadece para istersin o da verir

Kızlar Ne Diyor 5

• Görüşlerine katılıyorum. Aynı dert bende de var ama benim babam başkasıyla evli ve beni en son 1 ayı geçmiştir aramayalı ce sadece hesap sorar o kadar.

0|0
    0|0
    • Boşansalar daha iyi. zaten bizim için hala ayrı değiller

• Boşver ayrı kalmasınlar sonradan eksikliği koyuyor adama. Gerçi bende de baba sorunu çok büyük ama yinede sev babanı yanında diye. Sen sırf rahat yaşamak için babanın ölümünü isteme.

• Ölüm değil tabiki o kadar gaddar olmadım hiç bir zaman

• Ben babama tapıyorum. Bende annemi akraba gibi görürüm. Ama her ne olursa olsun sevmemek diye birşey yok. Hemen nefret etmeyin ailelerinizden

0|0
    0|0
  • Valla ben babamı çok severdim keşke yaşasaydı

0|0
    0|0
  • güvenmeme değil anne olduğun zaman anlarsın bazı babalar sevgisini belli edemez öyle. buyu ablacım büyü kıymetini bil ananın babanın

0|0
    0|0
  • Benim de babamla aram boyle. simdi uzakta okuyorum ne ariyoruz birbirimizi ne soruyoruz sadece parami gonderiyo. ilerde de gorusmeyi dusunmuyorum zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...