22 yaşındayım hayatımda bişeyler degişsin diye evlenmeyi düşünüyorum sizce değişir mi?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Çok gençsin.
    Ev geçindirebilir misin? Başkasının sorumluluğunu üstlenebilir misin?

0|1
    0|0
    • Devlet memuruyum evlenmeyi düşündügüm kızda memur

• Haklı olabilirsin, seni tanımıyorum sadece yaşına bakarak yorum yaptım. Pişman olma ihtimalini gözden geçir ve mantıklı hareket et derim. Hayat bu, sonuçta o kişiyi de bu işe katıyorsun. Yürümezse iki taraf da üzülecek. Bu yaşına kadar aldığın kararlar sadece seni etkilemiştir, evlendikten sonra ise iki kişi hareket edeceksiniz. Bunları iyice düşün. (:

• Teşekkür ederim yorumun için 😊

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence bir şeyler değişsin diye evlenme. Allah korusun daha kötüye gitti nasıl düzelteceksin? Gerçekten sevdiğine inanırsan, bir gün evlenirsin.

0|2
    0|0
    • Esen geçen soruyla baglantılı işte :((

• Yani böyle bişey yapma belki ruh halin hep böyle kalmaz? bilemessin ki ani kararlar bütün hayatın boyunca pişmanlığın olabilir..

• Hayatında bişey ler değişsin diye evlenme! Birini gerçekten severse onunla evlen 😊

0|1
    0|0
    • Aşka inanmıyorum 😞

• Bilmiyorum çıkanlar soguttu herşeyden

• Yanlış seçimler yapmışsın hep 😊kötü olmuş 😕 ama bence karşına bir gün öyle biri çıkar ki diğerlerinin yaptıklarını tamamen unutturur. bence sevmeden evlenme kimseyle hem kendine yazık edersin hem evlendiği kişiye

• 22 erken bir erkek için.

0|1
    0|0
    • Kızlar için niye erken degil?

• Bence olgunluk yaşla degil yaşadıgın şeylerle olur

• O duygusal bir şeydir. Neyse nasıl biliyorsan öyle yap insan karar verdikten sonra kimse karısamaz.

• hayatını karartma derim :D

0|0
    0|0
  • İnsanlar aşık oldugu için evlenir. Degişiklik için degil

0|0
    0|0
  • değişir ben evliyim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• şimdiden aramaya başla kardeşim bulmak çok zor evlenecek kızı ;)

0|1
    0|0
  • Amacın iyiyse ve bu sorumluluğu taşıyacağına inanıyorsan kendini hazır hissediyorsan hayatini olumlu yönde etkileyecektir ama değişiklik olsun diye evlenirsen hayatini cehenneme cevirir

0|0
    0|0
  • Yükümlülük altına girersin daha gençsin boş ver evlenme.. Kızları tanı ilk önce sesk yapmana gerek yok bunu için...

0|0
    0|0
    • Tanıyacagım kadar tanıdım sevgili olmak çocukca hiç bir sonu yok bu işlerin

• Evlenmekmi? intahar et daha iyi :D

0|0
    0|0
  • Evlenin ce degisir bence 😁

0|0
    0|0
  • olur neden olmasın

0|1
    0|0
Yükleniyor...