Ben mi çok abartıyorum nedir bu biri bana bunu açıklasın lütfen?

bir arkadasım var samimiyiz dün sınavımız vardı okula gittik evimiz çok yakın oldugu için önceden hep birlikte eve giderdik bende dün sordum ona çıkışta ne yapacaksın diye amacm neyle gideceğini öğrenmekti hastaneye gidicem filan dedi bende tamam dedim aradan 5 dk filan geçti baska kız geldi dediki arkadasıma sinemaya gidicez geliyorsun değil mi dedi oda evet filan dedi şok oldum sanki ben kıza bir yere gidelim dedim , ki o dese bile ben cok istesem bile gidemem ben gezmeyi sevmem ailem musade etmez gördüğüm muamele cok zoruma gitti bu kıza ne demeli şimdi? ne yapım arkadaslığımı bitireyim mi yüzüne mi diyeyim bilemedim

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• İkisi de değil..! Sadece mesafeli davran. Bırak o anlayıp sana konuyu açsın. Ha anlamıyor veya anlamamzlıktan mı geliyor, o halde onu öyle kabullenip ona göre davran.
    Diğer yönden, belkide senin gelemiyeceğini bildiği için, seni kırmamak için sana öyle demiş olabilir..! Durumu hemen negatif yöne yormamak lazım. 😇

0|0
    0|0
    • arkadasım ona bana böyle yaptıgını söylemıs lafı çevirmiş böyle birşey dememiş

• Demek ki, mesafeli davranman gerekiyor..

• aynen haklısın cok sağol düşünüp cevap yazdıgın için

Kızlar Ne Diyor 2

• hicbisey yapma sende onu kullan.

0|0
    0|0
  • Sor neden yaptığını

0|0
    0|0
Yükleniyor...