Komşularınızla aranız nasıl?

Benim komşularım 1i hariç hepsi çok iyiler, batıda bu pek mümkün olmuyor ama şans işte 😉 Sizin komşularınızla aranız nasıl?

0|0
16|30

En İyi Erkek Görüşü

• komsularla aramız ne iyi ne kötü
    görünce merhabalaşırız o kadar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Komşularımın çoğu işleri düştüklerinde kapımı çalarlar. Onun dışında apartmanda bir sorun olsa toplanıp işler iyileştirme yoluna girse hepsi birer canavara dönüşüyor. Kimsenin toplu yerleşim yerlerindeki kurallara saygısı yok bu yüzden elimi verip kolumu kaptırmak istemiyorum. İki üç daire dışındakiler le sadece selam alış verişi var o kadar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• insan olsalar iyi olacak ama değiller. her türlü pisliği yapıyorlar. apartmanda yaşamanın adabına uymuyorlar. gürültü yapma, pencerelerimize zeytin çekirdekli ve ekmek kırıntılı sofra bezi silkeleme, kullandıkları onlarca kanlı şeker ölçümü çubuklarını penceremizin önüne atttıkları için ve hatta bunları yaparken gödüğümüz halde hiç birşey yapmamış içeri çekildikleri için onlardan insanlık beklemiyoruz. apartmanda bir tek kendileri oturuyormuş gibi günün ve gecenin her saatinde gürültü yapan bu insanlara komşu bile denilemez. insanlar ancak bu kadar yüzsüz ve pişkin olabilir.

1|0
    0|0
  • Karşı komşumla balkondan çakma alışverişi yapmak dışında bir münasebetim olmadı.

Diğerlerini hiç görmedim bile.

1|0
    0|0
  • olduğu kadar

1|0
    0|0
  • iyi bizim komşular

1|0
    0|0
  • Hepsi beni sever sayar.. alt komşum kaloriferi biraz açsa daha çok sevecegim.

1|0
    0|0
  • apartmanda o eski mahlle muhabbetı yok. yemek vermeler çoçukların beraber oyun oynamalrı. bu arada o bırı ıle neden kötü aran:)?

1|0
    0|0
  • Kadinlar bayagi samimiler ama erkeklerde o yok

1|0
    0|0
  • çok şükür iyidir

1|0
    0|0
  • 1 kac tanesıyle ıyı gerısı gereksız

1|0
    0|0
  • eskisi gibi komşululuk ilişkilerimi var :D

1|0
    0|0
  • Hepsiyle aramiz cok iyi. Birbirimize "dzien dobry" demenin otesine gecemiyoruz 😂😂

1|0
    0|0
  • pek komşuluk ilişkileri yok. Aslında var ama ben yeni taşındığım için henüz kaynaşamadık sanırım...

1|0
    0|0
  • komşularımla aramda sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Komşuluk, arkadaşlık değerlerim yoktur.

1|0
    0|0
  • 2 tane komşumu tanıyorum diğerlerini hiç tanımıyorum biri alt komşu biri yan komşu :D

1|0
    0|0
  • Allaha şükür kimse ile bir sorunumuz yok. gül gibi geçiniyoruz. :)

1|0
    0|0
  • kötu köpeklerim havlayınca kapıya geliyorlar kopek diyorum bu havlar yok ev mustakıl olduğu için b bk yıyemıyorlar :D

1|0
    0|0
  • hiçbirini sevmem

1|0
    0|0
  • komşu? o ne lan? yeniyomuydu? hayal meyal bişiler hatıryor gibiyim... :D :D

0|0
    1|0
  • Cok iyi aramiz hepsiyle

1|0
    0|0
  • Gördükçe selam veriyorum ya

1|0
    0|0
  • çok iyi

1|0
    0|0
  • Güzel ıyı

1|0
    0|0
  • tanımıyorum ki hiç birini...

1|0
    0|0
  • Çoğunu tanımıyorum tanıdıkları la da merhaba merhaba

1|0
    0|0
  • İyidir tum komsularim cok iyi

1|0
    0|0
  • Moskovadaki komşum öldükten 2 hafta sonra farkına varmıştık.. O da koku yüzünden.. Kimse kimseyi pek arayıp sormaz...

0|0
    0|0
  • Komşum yok

0|0
    0|0
  • Ev alma komşu al. Güzel kizlari var mi? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• en iyi komşuluğu üniversitede yurtta yaşadım ben. 9 daire nasıl bir komşuluğumuz vardı inanamazsın :D

1|0
    0|0
  • Karşı komşum ve üst kat komşum arkadaştı ve bende tanışınca 3 kişi takılmaya başladık. Her gün beraberiz. İkisi de erkek ama kız olmama rağmen genelde onlar bana yemek yapıyor bende bulaşığı yıkıyorum arada temizlik günleri yapıyoruz. Aileler de tanıştı. Sanırım ben fazla şanslıyım.

1|0
    0|0
  • Ehh işte. :D

1|0
    0|0
  • Pek takılmıyorum :D

1|0
    0|0
  • Severiz birbirimizi..

1|0
    0|0
  • Bizimde biri hariç çok iyiyiz

1|0
    0|0
  • Onların benle arası varda benim aram yok onlarla

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Pek aram yok. 😐

1|0
    0|0
  • Hak ettikleri saygıyı gösteriyorum onlarda beni seviyorlar.

1|0
    0|0
  • komşum yok apartmanda oturmuyorum :/ olsa her gün saçını yolarım :D

0|0
    0|0
  • apartmanda herkes soğuk birbirine.

1|0
    0|0
  • İyi.

1|0
    0|0
  • İyi.