Sevgilim şakadan anlamıyor ayrılayım mı?

50 kuruş ver tirrek dedim çıkardı 50 kuruş verdi şakayı da anlamadı tirrek ne diyo?

0|0
13|18

En İyi Kız Görüşü

• bende bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Tırrek fosforlar içinde sadece nike ve adidas bazı durumlarda puma giyebilen kız meslek çıkışlarında kartal pozisyonunda oturup 5 kişilik şahine 6 kişi binip kız tavlamaya çalışan 50 kuruş ile yaşayan keko tiplemesinin diğer insanlara hitap şeklidir Bkz. Cümle içinde : 50 Kuruş ver "tırrek"

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Türkçeyi zaten çok anlamıyorum bunu hiç anlamadım

0|0
    0|0
  • Sende ne biçim şaka yapıyorsun sevgiline yazikki hayatında sen varsin

0|0
    0|0
  • Ayrıl bu iğrenç esprilerinle o kıza işkence etmeye son ver.

0|0
    0|0
  • Tirrek ne demek bende bilmiyorum :D

0|0
    0|0
    • Tırrek fosforlar içinde sadece nike ve adidas bazı durumlarda puma giyebilen kız meslek çıkışlarında kartal pozisyonunda oturup 5 kişilik şahine 6 kişi binip kız tavlamaya çalışan 50 kuruş ile yaşayan keko tiplemesinin diğer insanlara hitap şeklidir Bkz. Cümle içinde : 50 Kuruş ver "tırrek"

• Olabilir. tirrek yeni popüler olmuş bir espri

0|0
    0|0
  • Tut kafasını sürt duvara :D

0|0
    0|0
  • bir kız bu tür sakaları sevmez

0|0
    0|0
  • Tirrek kurtcede osuran anlaminda 😂😂

0|0
    0|0
  • valla bu şakadan sonra kızın yerinde olsam ben senden ayrılırdım. bu ne yaaa :/

0|0
    0|0
  • 50 kr ver cevaplayım tirrekkk

0|0
    0|0
  • Napsak begenmiyonuz bremin

0|0
    0|0
  • ya caps falan takip etmiyordur sende saf kız işte ondan zarar gelmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Önce kızları facebooka girme ona girme buna girme diye azarlayın sonra niye bilmiyo sokakta afişlerdenmi öğrensin

0|0
    0|0
  • Şaka olmadan küçük kahkaha atılmadan hayatın tadı olmaz. Onu şakalarınla mutlu et belkide gülümsedikce alışacak şakakarına.

0|0
    0|0
  • Boyle saka yaparsan anlamaz tabii.

0|0
    0|0
  • Tam benlikmiş sen ayrıl ben tanışırım 😉

0|0
    0|0
  • ahahahah ulan ya :D sosyal ağlarla pek alakası yok galiba takılmıyodur yani daha kendinize uygun şakalar yap hemen ayrılmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • kızların çoğu kibarcık piremses gibi gerizekalıca takıldığı için en bşata onun anlayabileceği espriler yparak beynini açmalısın :D

0|0
    0|0
  • ahahha ayrıl knka :D

0|0
    0|0
  • ahaha ayrıl hocam o ne öyle yarın şakasına ayrılalım desen tamam der

0|0
    0|0
  • sakadan anlamıyo dıye ayrılınırmı ya

0|0
    0|0
  • mal bildiğin

0|0
    0|0
  • Onu bunu boşver snsnsns xzjzjsjs neyse yorum yapmıcam

0|0
    0|0
  • Benim arkadasimda bilmiyodu ehuehuehu

0|0
    0|0
  • Acaba baban sana bakıp " -Ulan keşke dışarı boşalsaymışım" diyormudur acaba hiç düşündün mü?

0|0
    0|0
  • Hahahaha sjsjssjjss

0|0
    0|0
  • Tirrek ne?

0|0
    0|0
  • Tirrek Ney aqqqqq

0|0
    0|0

• Bence ayrıl sen onu hak etmiyorsun :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...