Öz güven eksikliğim var acaba neden olabilir sizce?

3 sene öncesine kadar yoktu ama son 3-4 senedir sınıftakiler bana akli dengen az diye dalga geciyolar çirkinsin diyolar onu demeye başladıklarından beri özgüven eksikliğim var kendimi öyle görüyorum acaba onlar öyle dedikleri içinmi var

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bende de var 2 yildir. Anlamadigim nokta ergenligimi tamamladiktan sonra neden böyle bir sey yasiyorum. Yani normalde insan ergenlikte yaşar böyle şeyleri. Ben aksine ergenlikte gayet özgüven patlamasi yasarken son 2 yildir kendimi çok ürkek hissediyorum

1|0
    0|0
    • Bende 3 senedir ergenlik biter bitmez

En İyi Kız Görüşü

• Başarısızsan o yüzdendir. Başarıyla özgüven doğru orantılıdır. Neye yeteneğin varsa üzerine git. Güzel şeyler yaptıkça iyi hissedersin, onlara da tepeden bakarsın. Bencil olmak lazım bazen. Ben de senin gibiydim o yüzden insanlara karşı kin nefret besledim. Korkularını sevip onlardan güçlü olmak istedim. Hastalıklı zevkler edindim. Şimdi anlıyorum da yaptıklarım tam bir saçmalıkmış. Yapacağın tek şey düşünmen, araştırman ve kendini geliştirmen. Bunlar sana başarı, başarı da özgüven getirecek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kendine güvenmek zorundasın ayakta kalmak için önce sen kendine destek vermelisin onların yapamadıklarını yap mesela derslerine çok çalış başarılı ol

1|0
    0|0
    • Evet estetisyen doktoru olmak istiyorum inşallah

• bak ne güzel dostum o yolun yolcusu azdır ama sen inşallah okuyacaksın

• ne takıyorsun başkalarını ya başka şeyler düşün :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• onlar öyle dedikleri için olabilir, ortam değiştir

1|0
    0|0
    • Elimde değil :( aynı sınıftayız malesef yoksa hiç düşünmeden degisirdim

• sınıf değiştir o zaman

• Evet doğru tespit

1|0
    0|0
  • Üzülme sen öyle değilsin banada aynılarını diyolar evet onlar yüzünden var özgüven eksikliği ama öyle değilsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...