Kapat

Annem telefonumu karıştırdı benden habersiz. Nasıl davranmalıyım?

Telefon kilidini açık unutmuşum. O arada da konuştuğum bir çocuk mesaj atmış. Annemi mesajlarımı okurken buldum. Ailem muhafazakar. Bu arada 20 yaşındayım. Çocukla kötü bir konuşmam yoktu fakat bir yerde 'gel ayaklarımı ısıt' gibi şeyler söylemiştim. Annem de muhtemelen okudu. Ben gelince zorla aldım elinden telefonumu. Ama annem artık sana güvenmiyorum falan dedi. Arkadaşlar napabilirim lütfen yardım edin. Ağlıyorum hem annemi üzdüğüm için hem de böyle bir şey yapmasına tahammül edemiyorum.

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bence annene okut yanlis bisey yoktu ki guvenini sarsacak kadar sadece takiliyordum de ki guvenini geri kazan annenin sen ogle yaparsan annen daha yanlis seyler dusunur

0|0
    0|0
    • Evet ama o an panik yapıp aldım annemin elinden. O bana saklayacak bir seyin yoksa bakayim falan dedi vermedim. Şimdi okutsam sildiğimi düşünür. konuşmuyoruz zaten sabahtan beri. Yüzüme bakmıyor.

• Sakin bir sekilde annen mutfakte iken yrdima git telefonunu masaya acik birak tus kilidi olmasin sonra lavaboya git 15 dk gelme annen illaki karistirir yanlis bisey olmadigi anlar merak etme uzulme bu kadar ana yuregi dayanmaz fazla guvenir sana bir iki nasihat verir anne sonucta hakli olarak dinlersin yanaktan bir opucuk hersey yolunda 😉

En İyi Kız Görüşü

• Hos degil yaptigi.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Zeka seviyeleri yerlerde ya bunlar ne nasıl yorumlar böyle?
    Git acık acık konus annen o senin yoldan gecen biri degil sonuçta. 20 yasında olman onun çocuğu olduğunu değiştirmiyor. Ne zaman ki kendi hayatını kurarsın ondan sonra bir sey demez.
    Gidip usulca konuş anlat doğruları.

1|0
    0|0
  • Sende bidaha öyle şeyler konuşma.

0|0
    0|0
  • Gel ayaklarımı ısıt :D :D Ahahah bişe olmas (:

0|0
    0|0
  • Ayaklarına sıcak su torbası koy 😊

0|0
    0|0
  • güven kırıldımı daha düzelmez geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • snn bu saatte uykuda olman gerekmiyor mu..

0|0
    0|0
  • Ne var bunda reis serbestir yani kariştirir ne yaptıgını bilmek hakkı annen ise

0|0
    0|0
  • bir gün topragını öpersin zoruna gider karışşma

0|0
    0|0
  • Ayaklarimi işitme nedir neyin kafası bu 😅

0|0
    0|0
  • Git acik acik konus annenle kucuk degilim de kotu bisey de yapmiyorum de

1|0
    0|0
  • Seni öldürmediğine dua et. Ben olsam o ayaklarını kırardım.

0|0
    0|0
  • Annen seni sevmiyor artık.

0|0
    0|0
  • Ayvayı yedin bocım :) :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 12

• 20 yaşında sana asla karışma hakları yok. Bide karıştırmak felan bizim evde annem böyle bişey yapsa babam felan çok kızardı anneme

1|0
    0|0
    • Bizde öyle değil malesef işte. Hâlâ herbir şeyi yaparken izin almak zorundayım. Erkek arkadaşa falan asla izin yok zaten.

• Çok saçmaymış ya one öyle ayrı yaşa bence

• 20 yaşında genç bir bayanın özeli... yanlış yapmış annen. ama tabi evladını koruma güdüsüne engel olamamıştır kontrol etmek istemiştir birşey diyemem. al karşına konuş neden bana güvenmiyorsun dıye

0|0
    0|0
  • Annenle düzgünce konuşmalısın sonucta cocuk değilsin. Bir gün elbet evlenecen. Görücü usulü istemeyeceğine göre zaten bir sevgilin olacak bence onları hazırla :)

0|0
    0|0
  • Boşver cool takıl olan olmuş yani değişecek bir şey yok

0|0
    0|0
  • Annene anlat gizlin saklın olmasın

0|0
    0|0
  • özür dile
    annen haklıda olsa haksız da olsa annendir

0|0
    0|0
  • Sevgili olmak normal bir şeydir ne yapmışsın da kötü muhafazakarlıkta mantık yok

0|0
    0|0
  • yaşın kaç olursa olsun karışmak zorunda ailen senin iyiliğini düşünür

0|0
    0|0
  • 20 yaşındasın karışmasın bir zahmet.

0|0
    0|1
  • Güven tek kullanımlıktır

0|0
    0|0
  • bizim arkadaşa da oldu kadin seý demiş beey bizim kız gabbe oluyor demiş

0|0
    0|0
  • Zamanla unutur. Ona haklıymış gibi hissettirme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...