Doğum günleri gereksiz değil mi?

Doğum günleri neden kutlanır ki çok saçma değil mi? Geçen sevgilimin doğum günü oldu kutlamadigim için uzun süre trip atti ben gereksiz buluyorum amacı nedir neden bu kadar önem veriliyor anlamsız bir gün benim icin sizin düşünceniz?

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Mantığa aykırı bir durum, kişi bir yıl daha yaşlanmış oluyor. Doğal olarak pekde iyi bir şey olmaması gerek.

Ama günümüzde en yakın arkadaşların bile birbirine soğuk olduğu şu günlerde, birini hatırlamak ona özel olduğunu hissettirmek için güzel bir gün.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Senin için anlamsız olabilir fakat dünyaya aynı pencere ardından bakmıyorsunuz.
    Senin gereksiz bulduğun bir şey manevi olarak onun için değerli olabilir.
    Zamanı geldiğinde sen doğum gününü kutlatmazsın olur biter fakat sevgilinin gönlü olsun diye yapacağın ufak bir kutlama zor olmasa gerek.

0|0
    0|0
  • Ya ben evliyim. İnan bende gereksiz buluyorum üstüne üstlük 14 Şubat doğumlu olmama rağmen sallamıyorum eşim ve diğer arkadaşlarm çok üstünde duruyor. Hangi insan bir yıl daha yaşlandım diye o günü özel kılarki.. Herkesn hayatı bence mükemmel değildir sanki yediğimiz kazıklar yapılan hata ve günahlar.. Bunların gölgesinde yaşayıp sadece bir günü özel kılabilmek trol kafasından başka birşey değil..

0|0
    0|0
  • aynen o yuzden kutlamıom kanks

0|0
    1|0
  • aksiyon oluyor işte pastalar patlamalar hediyeler falan filan

tatlı yediğimiz her aktivite gereklidir !!

0|0
    0|0
  • bazı insanlar için önemlidir. benim için kendi doğum günüm değil ama sevgilimin doğum günü önemlidir. iyi ki doğmuş da karşıma çıkmış ve beni mutlu etmiş dimi :) benim için çok güzel bir gün. elimden gelse 40 gün 40 gece şenlik bile yaparım :)

0|0
    0|0
  • Gereksiz değil

0|0
    0|0
  • kutlarsın da sadece sözlü olarak veya hediye de alırsın olur biter. ben organizasyon yapıp mekan tutup eğlenceli kutlamaları saçma buluyorum

0|0
    0|0
  • bilemedim simdi :)

0|0
    0|0
  • ölsem de kurtulsam modundayım valla. hiçbir önemi yok

0|0
    0|0
  • doğduğu güne lanet eden bir insan için tabiki gereksiz..

0|0
    0|0
    • 1-söylediğin şeyi sen bile saçma buldun bence kardes 2- kapitalizme hizmet eden bir gün olduğunu düşünüyorum ve de gereksiz

• sorduğun sorunun cevabınıda sen kendin biliyosun biz ne söylersek söyleyelim sen zaten karadını vermişsin tatlım

• Benim icin anlamli gerekli

0|0
    0|0
  • Ben kutlanmadığı için ayrıldım bro sen ne konuşuyon

0|0
    0|0
  • Bunlar hep Amerikanın oyunları :D

0|0
    0|0
  • Doğum günü benim için saçmalık 1 gündük yalandan sevmiş tripleri insanların gerçek yüzlerini gizlemek için yapılmış bir gün saçma değil yapmacık

0|0
    0|0
  • Aynn ak neden abrlar

0|0
    0|0
  • Gereksiz ve bize ait bir şey değil...
    Gavur icadı işler...

0|0
    0|0
  • Senin paran yok bence.

1|0
    0|0
  • Yani bencede gereksiz. Kutlanacak bişey göremiyorum

0|0
    0|0
  • Gereksız deıl de çoksa onemlı deıl

0|0
    0|0
  • Ben kutlamıyorum saçma

0|0
    0|0
  • sosyal açıdan önemli ama olmasada olur

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru

0|0
    0|0
  • sana göre olabilir

0|0
    0|0
  • Tam aradigim sevgili tipi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Banada oyle geliyor bazen

0|0
    0|0
  • Bu odunlar kışın ısıtır mi ki acaba😎

0|0
    0|0
  • Benim için önemli

0|0
    0|0
    • Neden (gerçi kızların çoğu için önemli oluyor)

• Yılda bir gün yerine sevgiliye her gün doğum günü gibi davranmak veya içinden geldiğinde bir hediye almak dahà mantıklı ve içten değil mi? Hemde aldigi hediyenin zoraki olmadığını bilecek..

• Ben seni hergün şımartıyorum diyen insan zaten bir doğum gününü de esirgemez. O kadar hassas olsa o günün anlamını idrak eder. Mesele hediye meselesi değil zaten

• Benim için önemli değil

0|0
    0|0
  • Kendi doğum günümü kutlamam ama sevgilimin doğum günü önemli

0|0
    0|0
  • aynı fikirdeyim hep batı ülkeler yüzünden

0|0
    0|0
  • Aynen ben kutlamıyorum.

0|0
    0|0