Toplum neden böle?

bizim toplum neden farklı ve iki yüzlü yadırgamak amaclı demiyorum ama sevgilisiyle tatile gidip sahilde bira içen bir tanıdıgım var gayet annesiyle falan yanyana resim koyuyo bir baskası o kadar tatile gitti evde bira tokustururken mac resimleri paylastı sonra nişanlandılar sonra ayrıldılar babasıyla falan ilişkileri iyi bunlar ankaralı mesela biz aksaray kökenliyiz babam asker ama benim ailemde ve akrabalarımda bu durum hoş olarak karsılanmaz yadırgarız neden bizim toplum böle ikircikli

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin hayatına kimse karışamaz.

İki yüzlü demek doğru olmaz.

Senin yaşam tarzıyla başkasının yaşam tarzı farklı olabilir bugayet normal.

Ulan bu ülkede swinger olayı aldı başını gidiyor siz daha sevgilisiyle bira içmiş vooouuuv nişanlısıyla tatile gitmiş vouuuvv oılayındasınız ne vouuuv m. k

0|0
    0|1
    • İyi bişey mi sanki swinger falan...

• @masiporomi06 iyi birşey demedim. sadece toplumda böyle şeyler varken sevgilisiyle bira içmenin ne kadar normal olduğunu söyledim.

• Kötü şeylere şaşkınlığını ve tepkisini paylaşan arkadaşa destek olmak belki o yanlış işleri yapanlara ders olur. Belki vazgeçerler...

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin yetiştirilme tarzı ve aile yapısı farklı. Onlarda ailelerinden böyle görüp büyümüş iki yüzlü demek doğru olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen düzgün ol. Başkalarını boş ver. Onlar olmak istediği gibi olur, yaşamak istediğini gizliden ya da aleni yaşar.

0|0
    0|0
  • hayat böyle...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...