Kapanmak istiyordum ama artık?

Ya bu ne hale gelmiş, vala midem bulandı ablam kapalı annem kapalı ama bu nedir ya artık kapalı görünce asıl bana kesin ucuzdur şuna bak eşarpla suslenmiş diyorum ya arkadaşıma bile gıcık olmaya başladım bune ya dedim alah kitap diyorsun daracık kotu giymiş diyo bide popom kapalı gayet kapalıyım o boğazı bole sıkyolar kafa oluyo kocaman ya iğrenç gerçekten esarpla kndilerni masum gösterme çalışyolar saçım açık ama açıklar daha edeplii 😠?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Merak ediyorum da kapanan insanlar ne düşünüyor bu konuda , kapanınca kesin cennete mi giriyorlar yoksa islamda en önemli şeyin kapanmak olduğunu felan mı zannediyorlar?

2|1
    0|0
    • Hayır hakkını verse amenna hiçte sevaba girmiyosun

• Zaten tesettür dinin en son emri

• Kardeşim son emri değil :)

En İyi Kız Görüşü

• Şu kapalılar namuslu acıklar namussuzdur kafasını bırakın. Kendı kendınıze asagılık kompleksı yapıyorsunuz. Kapalılardan kımse bu acık ay dınsız namussuz demıyor. Ama sız yok soyle kapanmıs boyle kapanmıs sureklı elestırıyorsunuz. Belkı bu kısı dın hakkında bır sey bılmıyor etraftan gordugu sekılde kapanmıs? Belkı aıle zoruyla? Nereden bılebılırsın

1|0
    1|0
    • Gayet bilyolar emin ol her b.. Bilyolarda bir kapanmayımı bilmiyolar benim ablamda kapalı hauytnda pantolon giydini, bilmem bn bile acıgım hep tunik giyorum kapalılar bide eşarbı ole bir sıkyoki iğrenç kbk, maa

• Emrı bıl maruf yap sen uyar :) Bazıları gercekten bır sey bılmıyor.

Erkekler Ne Diyor 14

• Üstleri Medine, altların Kaliforniya. "Örtünün " kelimesini çok yanlış anlamış bu toplum. Örtünmek başını örtüp de deve kuşu gibi yaşamak değildir. Zaten benim niyetim kötü olursa merak etme battaniyeyle de gezsen ben kötü düşünürüm. Önce düşünceyi değiştirmek gerek düşünceyi!

1|1
    0|0
  • Değindiğin eşarplı ama dar giyinen kızları ben tesettürlü olarak görmüyorum. Bende acıyarak bakıyorum onlara. Lakin tesettüre karşı kötü bir düşünce oluşmasın kafanda, çünkü; tesettür o değildir. Vücut hatların belli olmayacak derece de bol giyineceksin, ellerin ve yüzün hariçte hiç bir yerin gözükmeyecektir. Tam anlamıyla tesettür bu, eksiklerim varsa siz düzeltin ve özür dilerim.

1|1
    0|0
  • Gunumuzde malesef bahsettigin tiplerden cok var. Ustu mekke alti paris modacilari bunlar

2|1
    1|0
  • 👏👏👏👏👏👏👏

1|1
    0|0
  • İnandığın gibi yaşa... Sen edepli giyinmeyi debilirsin, davranmayı da bilirsin. Eleştirilerinin çoğu kısmında haklısın.

1|1
    0|0
  • Kapan bnce de

1|0
    1|0
  • Sen bilrsn

0|1
    0|0
  • üstü mekke altı paris oluyor.

sonuna kadar haklısın söylediklerinde. ama sen onlara bakma. kendin gibi ol.

0|1
    0|0
    • Yok ya gıcık oluyorum artık birde erkekler onları tercih edyo ya bnde inançliyim bnde nmz kılarm ya bn açığım hayatmda makyaj yaptıgım yok dgry düzgün bunlar kupu

• :) :) ifadeler çok sert

• Gerçekler 😉

• Sanane ablandan annenden sen kendine bak kimseye satasma hakkın yok üstelik saygısızlık yapıyorsun

1|0
    0|1
    • Mal iyi oku anem ablam öyle değil dışardaki ler belliki sende susluman sesyosn bas git

• Ssna aynı tonda cevap veripte senin seviyene inmek istemiyorum kapansan ne cıkar kapanmasan ne yazar zaten kaba tabirle cahilsin

• onlar kendini kandırıyor

0|1
    0|0
    • Ama herkesde onları dindar sanıyo

• onlar önce nasıl kapanılacağını öğrensinler onlar bildiğin süslüman

• bir gün bir yerde linç edil cem ama katlanamıyorum

• yanaklarından öpesim geldi

0|1
    0|0
  • Madem okadar takvalısın çarşaf giy ;)

0|0
    0|0
    • İnşaallah 😉

• Bak aşşada bir kız kıskanyosun erkekler kapalı istyo dedi tamam eye kız kapalıdır gelmiş bursa profil yapmış bide bu boktan siteye bide konuşyo hakmi şimdi 😊

• :) yorum yapamıcam ben tanımıyorum bilmiyorum bence çok kafana takıyorsun

• Kapanmasını biliyorsan kapalılar her zaman daha edepli ve hanımhanımcıklar

0|0
    1|1
    • Hı hı öyle

• Kapalıya çamur atma etrafındakiler kaşarsa edepli kapananın suçu yok senin çevren kaşar

• l*n bir * git mal yaa kendin çok edepli gibi mal mal yorumlarda goryorum seni

• Sen kapanmaya Allah istiyo diye değilde başkalarına göre karar veriyosan kapanma zaten, onlardada var elbette laf olsun die ya da aile baskısı ile kapananlar ama buraya gelipte kapalıları böyle kötülemeye hakkın yok, güzel bir karalama kampanyası yapıyosun dine olan nefretini kendine sakla, madem böyle düşünüyon sen düzgünce kapanda başkalarına örnek ol böyle boş konuşana kadar...

0|0
    0|0
    • Dine olan nefretin diyo ya ruh hastasımısın l*n iyi oku ne mallar var su dunyada

• evet aynen öyle çok da iyi okudum bu yazından ben onu çıkarıyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen niye onlari kistas aliyorsun ki moda degil bu Allah icin kapanmak istiyorsan eger herked kendinden sorumlu ona gore kapanirsin !!

1|0
    0|0
    • Kapanmak ıstemıyor bu arkadas yorumlarına bakarsan gorursun, erkekler bunu degıl kapalıları tercıh edıyormus daha dındar buldukları ıcın sanırım bu kızcagızımızında zoruna gıtmıs

• Ergen iste ne yaparsin 😉

• Haha ergenmiş sizin gibi kapanip sitelere resim koyyum haklisiin 😔 mallar

• Açıklar daha edepli.
    Kapalilar daha edepsiz genellemesine katilmasamda.
    Allahin ayetini tasiyanlar ne olduğunu bilmeli ne için örtündüğünü bilmeli.
    Bilmeyen yapar o dediklerini.

Genellemelerin üzücü.
    Ozaman tesetturu hakki ile yasayanlarda desin ki, bütün bas açıklar ve tesetturun ruhuna aykiri ortunenler edepsiz. Bu olmaz. Kimin edepli kimin edepsiz olduguna bizler karar veremeyiz.. Genellemen cok yanlış.
    Ilaveten boyle konusacagina o sekilde yasantisi olan arkadaslarini uyarabilirsin. Yaptklarnn yanls oldugunu anlatabilirsin. Bir muslumana muslumani uyarmak yakisir. Etiketlemek degil.

0|0
    0|0
    • Ben oledir demedim ben bile açığım onlardan edeplim dedim

• Aciklar daha edepli dedgn icin oyle dedim zaten.

• edebin kimde olduğu belli olmaz. sen nasıl kapanmak istiyorsan öyle kapan

1|0
    0|0
  • Genelleme yapmasanız. Valla şu kapalılarla uğraşmaktan bir vazgeçin herkes kendinden sorumlu milletin ne yaptığı sizi hiç ilgilendirmiyor isteyen istediğini yapar günahı ona sen kendine bak önce sonra milleti yargıla.

0|0
    1|0
  • Kendini kandırma

0|0
    1|0
    • Kendimi kandıryorum cici kız 😞

• neyin kafasındasın sen anlamadım?

0|0
    0|0
Yükleniyor...