Nasıl Türk kızına benzerim?

Ne zaman bir ortama girsem nerelisin diye soru alıyorum daha adımı bile söylemden bir sürü Türk arkadaşım var ama bazı kızlar seni türkiyede harcarlar diyorlar neden ki anlayamadım nasıl giyinirsem nasıl davranırsam daha ülkemi adımı söylemeden hemen yabancı demezler?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• valla resmine bakınca hiçde garipsencek bir halin yok normal bir kızsın yani seni yabancıyada benzetmedim açıkcası eğerki atacağim linkdeki gibi güzel bir kız olsan tamam derim yabancıya benziyosun seni kıskanırlar ama normalsın : encrypted-tbn0.gstatic.com/images

Not : Oyuzden pek takmamanı tafsiyeederim kendin ol

1|0
    0|0
    • İşte zaten sorun o gayet normal onlar gibiyim niye böyle anlamadım liseliler falan baya takılıyor mesela

• @girlblackkk anlamadım ki kanka neden bana tipsiz desin neden +1 vermiyim yardımcı oldu şahıs bana

• Özele gel anlatıyım

En İyi Kız Görüşü

• Açıklama kısmındaki ergenus yazıyı silerek başla işe 😀😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 4

• Neysen o ol. Ona buna benzemeye çalışmakla hayat geçmez.

0|0
    0|0
  • Kanka boy kaç kilo kaç?

0|0
    0|0
    • Kanka boy 175 kilo dün ölçtüm kilomu kilom 53

• Kanka kusura bakma ama şimdi genel olarak biz Türk kızlarının ortalama boyu 160-165 ne kadar 170 olduğunu idda eden kızlar olsada genel boyumuz kısadır bende türküm ama yalana gerek yok yani 😃

• Boydan diyorsun yani

• Bir garipsiniz ya Turk kizlari yabancilara benzemek istiyor yabancilar ise Turklere...

0|0
    0|0
  • Cok guzel isen oyle demis olabilirler. Kiskanirlar surekli seninle ugrasirlar diye. Senin yapabilecegin tek sey fazla acin giyiniyorsan biraz daha dikkat etmen ve davranislarin da cok rahatsa kendini birazcik sinirlaman. Bunun disinda aksanin falan varsa bence sorun degil bunu kafaya takma. Ama cok takiyorsan onu duzeltmeye calis. Kimse icin kendi canini sikma derim ben

0|0
    0|0
    • Ne biliyim işte Türkiye slavlara göre değilmiş burada harcarlarmış beni garip geldi niyeki paramıyım ben neyimi harcarla ki

• Ne kadar sacma laflar bunlar ya ne salak salak laflar ya kac yasindalar? Insan gibi davrandigin surece kimse seni dislamaz merak etme

Yükleniyor...